ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads  -> Reportāžas -> Brīvzemnieku pagasts -> Puikules dambretisti

20.11.2011.
Puikules skolas dambretistu starti Liepupē

15.novembrī Puikules pamatskolas labākie 1.-9.klašu dambretisti ( tos izvirzīja skolā rīkotās dambretes sacensības rezultāti) un bērni, kuri paši izteica vēlēšanos, piedalījās Liepupes atklātajās sacensībās dambretē.Visvairāk dalībnieku bija "C "grupā 4.-6.klašu skolēni. Starp 58 dalībniekiem Ritvars Gadišķis ierindojās 7.vietā, Jānis Ričards Rudzītis 9.v., bet Viktors Miķelis-11.v. Šī komanda 21 komandu starpā ieguva 3.-4.vietu., bet otrās komandas dalībnieki - Mikus Modernieks, Paula Marta Kalniņa un Larisa Miķele ierindojās 5.vietā.

"B" grupā startēja 7.-9.klase. Labākie spēlētāji - Ilona Miķele, Jānis Jirgensons un Ralfs Krists Virkstenis 18.komandu grupā ierindojās 7.vietā.

Mazākajā "D” grupā 42 dalībnieku konkurencē Klāvs Rudzītis ierindojās 6.vietā, bet iekļuva labāko trijniekā. Klāvs Rudzītis, Ilmārs Pikšens un Rebeka Rebaine 14 komandu starpā palika 4.vietā, bet Līga Mališeva, Ernests Melbārdis un Gabriels Kukutis ierindojās 6.vietā.

Paldies visiem 20 dambretistiem. Galda spēles mūsu skolā vēl turpinās. Pilnā sparā notiek galda tenisa turnīrs un pēc bērnu lūguma ir padomā arī novusa sacensības. Lai veicas!

Gita Rudzīte,
sporta skolotāja

Šī bija 1. Alojas novada Brīvzemnieku pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju