ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Aloja -> PII Auseklītis - Bitītes

06.10.2011.
"Bitītes" rudenī ar vasaras noskaņu

Ir vasara beigusies un pienācis rudens, laiks doties uz bērnudārzu. Taču mūsu grupiņā „Bitītes” vasara nebeidzās. Bērnus 1. septembrī sagaidīja skolotāju un viņu palīgu pārsteigums – nokrāsoti garderobes skapīši, uz kuriem atainotas bitītes un košie vasaras ziedi. Par to mums jāsaka PALDIES Ievai Maksimai, kura mums palīdzēja izveidot tik skaistu vasaras ainavu.

28. septembrī sarīkojām ziedu paklāja veidošanas svētkus, kuros piedalījās gan grupiņas skolotāja, gan bērni un viņu vecāki. Bērni ar interesi lika savus atnestos ziedus sūniņā, lai redzētu iznākumu. Iznākums bija fantastisks – mūsu grupiņas simbols – bitītes.

  

  

  

  

Nevar teikt, ka tikai vasara ir tā jaukākā, jo rudens atnes mums krāsaino lapu gleznas, jauko rudens ziedu buķetes un arī dārzeņu un augļu dažādību. Pirmajā oktobra nedēļā bērni ar vecākiem veidoja kompozīcijas no dārzeņiem, kuras izlikām kopīgā izstādē. Katrai kompozīcijai bija savs nosaukums. Darbi bija brīnišķīgi un idejas vienreizējas. Bērni bija sajūsmā par katru atnesto darbiņu.

  

  

  

  

Liels paldies vecākiem par atsaucību un ceram uz turpmāku sadarbību!

Teksts un foto: PII "Auseklītis" skolotāja Zanda Bīviņa
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________