ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads  -> Reportāžas -> Brīvzemnieku pagasts -> Naktsvijolēm-15

01.10.2011.
LSK „Naktsvijoles” Līgatnē atzīmēja 15. gadskārtu

1.oktobrī Brīvzemnieku pagasta lauku sieviešu klubs "Naktsvijoles", atzīmējot darbības 15. gadskārtu, devās ekskursijā uz Līgatnes Vienkoču parku. Tur notika gadskārtējā Uguns nakts.

Tas ir noskaņu un gaismas pasākums, kurā vienu īso rudens dienu darām garāku, varam sasildīties sveču izstarotajā gaismā un siltumā, kā arī pozitīvi uzlādēties ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk sagaidītu pavasari. Viss Vienkoču parka Gaismas mežiņš tika izlikts ar svecēm.

    

Meža pudurī tika izvietoti Vienkoču gaismas ķermeņi, kas tika izgaismoti ar svecēm, iegūstot savdabīgu āra apgaismojumu.

Pasākumā piedalījās ļoti daudz cilvēku no dažādām Latvijas vietām.

    

    

Arī mēs bijām paņēmušas līdzi lāpas un devāmies kopīgajā gājienā, kas nakts tumsā kā milzīga ugunīga čūska izvijās pa dabas takām.

    

    

Pēc gājiena varēja apmeklēt Vienkoču parka Raganu, kura atbrīvoja no dažādiem netikumiem, pie kalēja bija iespēja iegādāties laimes pakaviņu un, protams, noskatīties uguns žonglieru uzstāšanos. Tas bija neparasts un jauks pasākums. Lai saņemtā gaisma, siltums un kopības sajūta palīdz ātrāk pārvarēt ziemas tumšo periodu!

M. Martinovas teksts un foto

Šī bija 1. Alojas novada Brīvzemnieku pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju