ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Braslavas pagasts -> Radiridirī Cēsīs

28.05.2011.
Ritma grupa „Radiridirī” pierībināja Cēsis

Maija beigās Vilzēnu tautas nama ritma grupa „Radiridirī” posās uz Ritma svētkiem. Šogad tie notika Cēsīs - „Cēsnieku svētku 2011” ietvaros. Ritma svētkos varēja dzirdēt Āfrikas, Indijas un Brazīlijas ritmus, kā arī redzēt dažādus ritma pasniegšanas veidus. Šeit mākslinieki sarunājās ritma valodā un svētku izskaņā visi kopā radīja kopīgu priekšnesumu. Gatavojoties šiem svētkiem, mūsu meitenes kopā ar savu vadītāju Dzintaru Vīksnu dažādoja savu programmu. Pieaicinot flautisti Elīzu Karlsoni, izveidoja interesantu saspēli ar bungām un flautu.


Cēsu pilsētas Rožu laukums visu dienu bija atvēlēts Ritma svētkiem, kur katrai koncerta dalībnieku apvienībai bija veltīts noteikts uzstāšanās laiks. Dienas izskaņā notika kopīgs dalībnieku koncerts, iesaistot arī publiku. Šī koncerta noslēguma daļa parasti pulcē īpaši daudz skatītāju.


Meitenēm bija arī iespēja piedalīties instrumentu darbnīcā un ritma perkusiju darbnīcā kopā ar perkusionistu apvienību „Ritma pulss”.


Visas dienas garumā jaunieši noklausijās dažādus mākslinieku koncertus, bet par koncerta favorītiem atzina māksliniekus no Brazīlijas un Čīles.


Ritma svētki notika Rožu laukumā, tādēļ meitenes izmēģināja arī pilsētas strūklakas burvību. Braucot mājās, kārtējo reizi secinājām, ka Ritma svētki ir svētki, kuri vienaldzīgu neatstāj nevienu, ka šeit gūtās pozitīvās emocijas un mākslinieku vienotība ir vienreizēja un neatkārtojama.

Paldies svētku organizētājam Dzintaram Vīksnam!

Sagatavoja Dace Šķepaste
Vilzēnu tautas nama vadītāja

Šī bija 1. Alojas novada Braslavas pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________