ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Brīvzemnieku pagasts -> Ozolmuižas pamatskola

29.03.2011.
Ozolmuižas pamatskolā viesojās Nellija un Haralds Šlēgelmilhi

Jauniešu organizācija ,,Avantis” sadarbībā ar ,,Zelta Zivtiņu” jau piekto gadu organizē ,,ZZ čempionātu” un ,,Slaveno sportistu projektu”, kura ietvaros Latvijā populāri sportisti tiek aicināti vadīt sporta stundas dažādās Latvijas skolās. Akcijas mērķis - popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, mudināt bērnus un jauniešus ikdienā vairāk nodarboties ar sportu un citām radošām aktivitātēm.


29.martā Ozolmuižas pamatskolā divas sporta stundas vadīja ūdens motosportiste Nellija Šlēgelmilha un autosportists Haralds Šlēgelmilhs. Nellija ir labākā ūdens motosportiste Latvijā, pasaules čempione ūdensmotociklu sacensībās un bobsleja pilote. Savukārt Haralds - autosportists, labākais formulas braucējs Latvijā, kļuvis par vienu no pieredzējušākajiem jaunajiem formulas braucējiem Eiropā. Savam mērķim, startēšanai F1 sacīkstēs, sportists turpina tuvoties, izmēģinot Āzijas GP2 trases.
Pirmo stundu brālis un māsa iesāka, aicinot visiem kopā paskriet. Tad sekoja dažādi vingrinājumi, komentējot to lietderību.


Atmosfēra bija sirsnīga un jautra. Otrajā stundas daļā visa skola kopā ar sportistiem spēlēja tautas bumbu. Sacensība bija spraiga un atraktīva.

Otrajā stundā sportisti dalījās savā veiksmes stāstā par to, kā sports veidojis viņu dzīvi un panākumus. Viss ir galvā. Atver savu prātu un tu sasniegsi jebko!, - vēlēja Haralds, bet Nellija iedrošināja, - Vajag tikai ļoti stipri gribēt un bez atskatīšanās iet uz savu mērķi!

Skolēni uzdeva daudz jautājumu, saņēma interesantas atbildes, kurās uzsvēra galveno domu - jātic saviem sapņiem, jābūt neatlaidīgiem, jāizmanto dotais laiks lietderīgi.

Saruna pie kafijas tases turpinājās ar skolas pedagogiem. Pārrunājām izglītības sistēmu un skolas problēmas. Viesi teica atzinīgus vārdus par skaisto vietu Ozolmuižu, par mūsu mazo lauku skoliņu.

Paldies par jauko tikšanos!

Teksts un foto Māra Meinarda,
Ozolmuižas pamatskolas direktores vietniece

Šī bija 1. Alojas novada Brīvzemnieku pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju