Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> 2. skolēnu sporta spēles

08.03.2011.
Alojas novada 2. skolēnu sporta spēles

8. martā Alojas sporta hallē norisinājās Alojas novada 2. skolēnu sporta spēles. Visas četras novada skolas sacentās volejbolā, lēkšanā ar lecamauklu, tautas bumbā un kombinētajā stafetē.

Piedalījās gandrīz 50 skolēnu. Sacensību tiesāšanu nodrošināja skolu sporta skolotāji un 10 tiesneši no skolēnu vidus.

Spēļu kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Staiceles vidusskola, izcīnot kausu un zelta medaļas.

Otro vietu arī šogad izcīnīja Alojas Ausekļa vidusskolas komanda, saņemot kausu un sudraba medaļas.

Šogad pirmoreiz trešajā vietā palika Puikules pamatskola, kura saņēma kausu un bronzas medaļas.

2. un 3. vietu ieguvēji saņēma diplomus, kuru dizainu bija veidojusi Alojas Ausekļa vidusskolas skolotāja Aija Kalnmača.