ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Brīvzemnieku pagasts -> Ozolmuižas pamatskola

01.03.2011.
Februāris Ozolmuižas pamatskolā

Aukstais februāris pagājis, un arvien vairāk mūs iepriecina saulainās dienas. Ozolmuižas pamatskolā mēnesis iesākās ar skolā organizēto skatuves runas konkursu Zvirbulis 2011.


Uzvarētāji Renārs Stumps (2.kl.), Valters Jānis Stumps, Elīna Dzelzīte (3.kl.), Amanda Čečiņa, Ilva Gritāne (4.kl.) un Anna Dace Majore (8.kl.) 23. februārī ar labiem rezultātiem piedalījās Alojas novada runas konkursā Puikulē. Annai Dacei vēlam veiksmi 10.martā Limbažos nākamajā kārtā. Paldies skolotājām Baibai Siliņai, Ilzei Plūmei, Ludmilai Vējiņai un bibliotekārei Ivetai Vītolai par skolēnu konsultēšanu.

4. februārī Alojā interesantā pasākumā 100. diena skolā piedalījās pirmklasnieces Kitija Berga un Santa Žovnira kopā ar audzinātāju Ilzi Plūmi.


Katru mēnesi bibliotēkas lasītavā vietu atrod arī kāda interesanta izstāde. Februārī, sveču mēnesī, acis priecēja svečturu izstāde – suminājumus saņēma svečturi, kurus izstādes apmeklētāji atzina par interesantākajiem, neparastākajiem, skaistākajiem. Skatītāju simpātijas izpelnījās skolēnu Reiņa Stumpa, Emīla Skrīveļa un darbinieces Agitas Majores atnestie svečturi. Pirmsskolas grupiņas bērni kopā ar skolotājām mācījās liet sveces – rezultāts skaists un krāsains.


Februāra nogalē Ozolmuižas iedzīvotājas Vita Maksima (skolas darbiniece) un Zanda Peipa skatītāju vērtējumam nodeva garajos ziemas vakaros radītos rokdarbus – cimdus, zeķes, dažādus izšuvumus un citu.
Kaut arī 11.februāra rīts bija auksts un ceļi aizputināti, Eiropas projekta Augļi skolā aicināti, 1.- 6. klases skolēni brauca ekskursijā uz zemnieku saimniecību Reķi, lai iepazītos ar to, kā tiek glabāti āboli, lai baudītu garšīgo ābolu sulu. Paldies saimniecības vadītājiem par šādu iespēju. Dažādi pasākumi saistīti ar veselīgu uzturu notika arī klases stundās – konkursi, mīklu minēšana, augļu zīmēšana.

Kā katru mēnesi čaklākie mācībās saņēma Gudrās Pūces ielīmi dienasgrāmatā.

2.klasē:
Mārcis Skrīvelis;
Mārtiņš Žukovskis;
Sandis Žukovskis.

4.klasē:
Ilva Gritāne;
Amanda Jērcīte;
Amanda Čečiņa.

6.klasē:
Jānis Apsītis;
Sabīne Celmiņa.

8.klasē:
Daiga Gončare;
Anna Dace Majore.
Aktīvā 2./4. klase februārī rīkoja netradicionālās modes skati. Aukstajā laikā daudzi skolēni slimoja, bet tie, kas bija skolā, paspēja kopā ar skolotāju Baibu izveidot interesantus pulksteņus. Vēlu visiem saulainu pavasara gaidīšanas laiku!

Māra Meinarda, Ozolmuižas pamatskolas direktores vietniece,
Foto – Ilze Plūme, Baiba Siliņa, Māra Meinarda.

Šī bija 1. Alojas novada Brīvzemnieku pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju