ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Brīvzemnieku pagasts -> Puikules pamatskola

08.02.2011.
Kā Zaķa gads iesācies Puikules pamatskolā

Otrais mācību pusgads iesācies ar vairākiem interesantiem pasākumiem. 18. janvārī Liepupē piedalījāmies Alojas, Limbažu un Salacgrīvas novadu skolu sacensībās dambretē. Sacensībās piedalījās ap 150 skolēnu. Puikules skolu pārstāvēja 19 dalībnieki. Cīņa bija spraiga, taču pārsteigumu sagādāja paši mazākie.

1.- 3. klašu grupas kopvērtējumā mūsu komanda ieguva 2.vietu. To pārstāvēja Klāvs Renārs Rudzītis, Ritvars Laimonis Gadišķis un Alise Petrova. Starp zēniem 1.vietu ieguva Klāvs Renārs Rudzītis.

4.- 6. klašu grupas kopvērtējumā 4.vietā palika Kristīne Kalēja, Larisa Miķele un Jānis Ričards Rudzītis. Starp meitenēm 3.vietu ieguva Kristīne Kalēja.

7.- 9. klašu grupā labākie spēlētāji, Armands Lūdiņš, Andis un Roberts Mališevi, kopvērtējumā palika 7.vietā.

Piedalījāmies barikāžu atceres pasākumos, zīmējām zīmējumus, uzklausījām stāstus par tā laika notikumiem no skolotājiem un pagasta iedzīvotājiem, bijām kopā pie lielā atceres ugunskura.

Februāris iesākās ar tenisa turnīru skolā. Sacensības notika starp klasēm, atsevišķi starp meitenēm un zēniem. 1.vietas ieguva Laila Liece, Santa Mauriņa, Ilona Miķele un Loreta Baumeistere. Starp zēniem labākie bija Armands Lūdiņš, Aigars Logins. Andis Mališevs un Andris Kuziks. Noslēgumā paši labākie sacentās savā starpā. Par labākajiem tenisistiem tika atzīti Ilona Miķele no 7.klases un Aigars Logins no 8.klases.

Pirmklasniekiem februāra sākumā bija Ābeču svētku nedēļa, kas noslēdzās Alojā ar pasākumu 100 diena skolā.

2. februārī skolā notika skatuves runas konkursa Zvirbulis-2011 pusfināls, kurā piedalījās 12 skolēni no 1.- 9. klasei.

1.- 3. klašu grupā 1.vieta Elīnai Bigunai (3.kl.), 2.vieta Klāvam Renāram Rudzītim (2.kl.) un 3.vieta Ilmāram Pikšenam (2.kl.).

4.- 6. klašu grupā 1.vietu neieguva neviens, bet 2.vieta Kristīnei Kalējai (4.kl.), 3.vieta Itai Netlovai (4.kl.).

7.- 9. klašu grupā 1.vieta Santai Mauriņai (9.kl.). Četri labākie dalībnieki gatavosies 23. februārī gaidāmajam Alojas novada skolu skatuves runas konkursam.

8. februārī 7. klases komanda Drošie piedalījās CSDD rīkotajā konkursā Gribi būt mobils? pusfinālā Valmierā un ieguva atzinības rakstu par piedalīšanos. Šajā pusfinālā bija 3 uzdevumi - teorētiskais tests pie datora, 12 minūtēs uz maketa jāizkārto 84 ceļa zīmes un mājas darba prezentācija. Šogad bija jāizgatavo satiksmes drošības gada kalendārs. Šajā darbā iesaistījās arī vecāko klašu skolēni, zīmējot zīmējumus par ceļu satiksmes drošību. Paldies komandas biedriem - Ilonai Miķelei, Zitai Kalniņai, Sindijai Virsei, Mārim Ginteram un Jānim Kuzikam. Paldies arī skolotājai Dignai par palīdzību mājas darba sagatavošanā un Ralfam Virkstenim par tehnisko palīdzību pusfināla sacensībās.

Gita Rudzīte,
direktora vietniece audzināšanas darbā

Šī bija 1. Alojas novada Brīvzemnieku pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju