ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> 3.oktobrī Skolotāju diena

01.10.2010.
3.oktobrī Skolotāju diena

uzrunāt debešos zvaigzni
bezgalību minēt
paieties pretim vējam
ik dienas ikdienu svinēt
tad viegli pacelties spārnos
nekur tālu – virs sevis
un redzēt cik pasaule skaista
Dieviņš pats Dieviņš ko devis ...

                             /M.Laukmane/

Alojas novada dome sveic pedagogus profesijas svētkos,
vēlot atrast katram savu spēka avotu,
lai varētu radoši, zinoši un iedvesmojoši būt blakus mūsu jaunajai paaudzei.

Kā skolotāju dienu atzīmēs Alojas novada vispārizglītojošās skolās, stāsta skolu direktori.

Alojas Ausekļa vidusskolas direktore Inese Bite pastāstīja, ka šogad pirmssvētku diena – 1. oktobris skolā līdz pulksten 14 būs parasta mācību diena, bet pēc tam nopietnie 12. klases skolēni uzaicinājuši skolotājus uz svinīgu pasākumu. Ielūgti arī pensionētie skolotāji.

Staiceles vidusskolas direktors Juris Krastiņš pastāstīja, ka skolotāji 30.septembra vakarā kopīgi apmeklēs teātra izrādi Valmierā, bet 1.oktobrī kopā ar vidusskolēniem vadīs mācību stundas. 10. – 12. klašu skolēni vēlas iejusties pedagogu lomā, lai labāk izvērtētu - vai viņus saista darbs ar bērniem, vai viņi vēlas studēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Jaunajiem skolotājiem izvēlētā stunda rūpīgi jāsagatavo ar mācību priekšmeta skolotāju jau iepriekšējā dienā. 1.oktobra pēcpusdienā, pēc kopīgā darba, pedagogi un vidusskolēni tiksies pedagoģiskās padomes sēdē, kur dalīsies iespaidos, izvērtēs veiksmes un domās kā turpmāk mainīt to, kas šoreiz neizdevās.

P.S. Katru gadu Staiceles vidusskola var piešķirt rekomendāciju diviem sporta izglītības klases absolventiem studijām LSPA, kuri tur tiek uzņemti bez iestājpārbaudījumiem.

Ozolmuižas pamatskolas direktore Juta Circene pastāstīja, ka skolēni un skolotāji sapņojuši par kopīgu ekskursiju, taču dažādu iemeslu dēļ sapnis nepiepildījās, un pirmssvētku diena skolā būs visai parasta, tomēr 9.klases skolēni pasniegs stundas jaunākajās klasēs.

Puikules pamatskolas direktore Ilona Lūdiņa pastāstīja, ka skolā 1.oktobris būs svētku diena, kas iesāksies ar svinīgo līniju, kad skolas pedagogi nodos stafeti jaunajiem skolotājiem – 9. klases skolēniem, kas šajā dienā vadīs stundas. Pēcpusdienā jaunie skolotāji un pieredzējušie pedagogi pārrunās šīs dienas iespaidus, bet vakarā skolotāji dosies uz teātra izrādi Valmierā.Sagatavoja Ieva Drone
Ilzes Kalējas
foto
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________