ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Motokross

25.09.2010.
Alojas novada motosportistu veiksmes

Ir noslēdzies Latvijas alternatīvā motosporta asociācijas (L.A.M.A.) rīkotais motokrosa turnīrs, kurš sastāvēja no 12 posmiem un aptvēra visu Latviju – Kurzemi, Vidzemi, Zemgali, Latgali. Šī sezona sportistiem bija veiksmīga, atskaitot dažas traumas atsevišķiem braucējiem. Mūsu novadā reģistrētais un funkcionējošais klubs „Biedrība motoklubs „ASB”” šīs sezonas kopvērtējumā ieguva 2.vietu 10 klubu konkurencē.

125cm/3 klasē - 2.vieta Laurim Šķepastam no Braslavas, kurš līdz pēdējām sacensībām cīnījās par uzvaru un tikai par punktu atpalika no tās. Pārējie braucēji jau savas vietas vairāk vai mazāk apzinājās pirms pēdējā krosa, līdz ar to tas neprasīja no sportistiem maksimālo atdevi un spriedzi, galvenais bija stabili un pārliecinoši nobraukt.

125cm/3 jauniešu klasē – 3.vieta limbažniekam Arvim Balodim.

Open klasē – 2.vieta Sandrim Kalniņam, 3.vieta – Mārcim Straumem, abi staicelieši.

85cm/3 klasē meitenēm – 3.vieta Diānai Miezītei no Alojas.

Veterānu klasē – 2.vieta alojietim Mārim Miezītim, 3.vieta braslavietim Normundam Šķepastam.

Retro klasē – 2.vieta Artim Silājam no Alojas.

Senioru klasē alojietis Raimonds Homko palika 7.vietā.

50cm/3 klasē alojieties Kristers Miezītis ierindojās 14.vietā, bet pašam mazākajam „ASB” komandas pārstāvim, četrus gadus vecajam valmierietim Kārlim Laubertam – 6.vieta kvadraciklu 50cm/3 Rūķu klasē.

Komanda saka lielu paldies savam trenerim Leonam Kozlovskim, kurš ar savu meistarību priecēja ne tikai alojiešus sacensību posmā Alojā, bet arī nekad neliedz savas zināšanas un pieredzi jaunajiem brauktgribētājiem. Leons Kozlovskis šogad startēja Latvijas čempionātā, izcīnot 2.vietu MX-1klasē, kā arī bijis divkārtējs Polijas un pieckārtējs Latvijas čempions. Vēl japiemetina, ka 2006.gadā viņš izcīnīja Latvijas endurokrosa čempiona titulu.

Normunds Šķepasts

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________