ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Alojas Ausekļa vidusskola

30.11.2009.
Pārsteigumu diena Alojas Ausekļa vidusskolā

Pavisam drīz tuvojas Ziemassvētki. Tomēr tā vien liekas, ka ziema spītīgi turas pretī un nemaz nevēlas mūs palutināt ar balto sniega segu. Tomēr bērnu sirsniņās jūtamas svētku gaidas. Tā ir apspriešanās par gaidāmajiem svētkiem, par vēstuli, ko rakstīs Ziemassvētku vecītim. Tā ir piparkūku smarža, ko var jau sajust māju pagalmos. Pirmā Adventes svecīte ir aizdedzināta un pirmās svarīgās domas izdomātas un izsapņotas.

Lai skolēniem šī svētku gaidīšana būtu patīkamāka un jaukāka, sākumskolā 30.novembrī notika brīnumu un pārsteigumu diena. Katrs skolēns varēja izliet savu laimīti, varēja izzīlēt, ko viņam nesīs jaunais gads - vai labu veselību, vai jaunus draugus, vai pastaigas svaigā gaisā. Tāpat skolēni gaidīja zvaigžņu lietu, kur krita krāsainas zvaigznītes ar laba vēlējumiem. Burvju triki bērniem ir patikuši vienmēr, tāpēc triku meistara lomā varēja iejusties ikviens - gan skolēni, gan skolotāji.

Ir patiess prieks par padarīto, ja tu redzi, ka bērnu acīs iemirdzas prieks un viņi tev saka: „Skolotāj, kas būs nākamajā starpbrīdī?”

Uz tikšanos nākamajā Adventē.

Teksts un foto - Inatra Vaļicka
Alojas Ausekļa vidusskolas mācību pārzine


Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________