ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Sporta laureāts 2009

29.11.2009.
Alojas sporta laureāts 2009

Decembra pirmā sestdiena Alojas kultūras namā bija pulcējusi kuplu pulku sportistu un sporta atbalstītāju.


Apbalvošanas un uzteikšanas programmu ļoti veiksmīgi papildināja bijušā alojieša – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas prorektora Ulda Švinkas atvestie dejotāji un vingrotājas. Viņu uzstāšanās bija īsts estētisks baudījums, kurš vēl ilgi paliks atmiņā.


Augsto kvalitāti garantēja dejotāji Deniss un Anastasija, vingrotājas Jūlija un Olga un vēderdejotāja Anastasija.

Uldis Švinks savukārt vakara gaitā atgādināja vien lielākoties vecākai paaudzei zināmus faktus par sporta norisēm Alojā agrāk.

Vakara muzikālo pusi nodrošināja Aldis Mercs ar dēlu.


Alojas novada domes novēlējumus izteica novada domes priekšsēdētāja Dace Vilne.


Mani gandarī arī tas, ka klāt bija novada sporta aktīvie organizētāji Dainārs Konrāds (attēlā pirmais no kreisās) ar kundzi un Dārziņu ģimene. Tas ļauj cerēt uz veiksmīgu sadarbību novadā, organizējot novada sacensības.


Par lielisku reklāmu motosportam bija parūpējies Māris Miezītis ar ģimeni - ar izstādīto motociklu, kluba karogu un trofejām.

Gribu pateikt paldies arī Aldim Pinkam, kurš faktiski visu šo gadu līdz rudenim vadīja sporta darbu Alojā.

Īpašu paldies pelnījuši šoferi, kuri visu gadu sportistus vadājuši uz sacensībām, sacensību tiesneši un, protams, līdzjutēji.

Plašu reportāžu Auseklī jau sniegusi korespondente Laila Paegle. Tādēļ tālāk par cilvēkiem un komandām, kuri tika cildināti vakara gaitā.

Alojieši startējuši vismaz 10 dažādos sporta veidos. Daudz kas nevarētu notikt, ja sportistus neatbalstītu sponsori. Tāpat paldies arī citiem atbalstītājiem un sporta popularizētājiem: Miks D, Draugu dārzs, AEVG, Serviss AT, z/s „Klāviņi”, z/s „Tēraudiņi”, Avotiņš LC, Madara 93, Santīms G, Andrejs Hansons, Aldis Pinka, Valdis Bārda, Aloizs Koļesņikovs, Atis Zariņš, Jānis Puidītis, Toms Bergs, Kaspars Unte, Normunds Šķepasts, Māris Miezītis, Kristers Miezītis, Nauris Matvijuks, Laila Paegle, Alojas novada dome, Alojas Ausekļa vidusskola, Alojas kultūras nams un citi.


Īpašs paldies aktīvajām ģimenēm: Vītoliem, Miezīšiem, Ģērmaņiem u.c. Attēlā: pateicību saņem Nauris Ģērmanis.

Šogad piešķirtas 5 Alojas sporta laureāta nominācijas:


I – gada labākais sportists Kaspars Unte. Divreiz sudraba medaļas basketbolā 1.Eiropas nedzirdīgo kausa turnīrā Stambulā un Londonā. Attēlā: dēla apbalvojumu saņem māte Antra Unte.

II – gada komanda – „Lokomotīve” futbolā.

III – gada populārākais sporta veids – basketbols.

IV – gada ģimene – Vītoli - Tālivaldis, Dace, Sandris, Artūrs, Mārcis.

V – gada jaunā cerība – Kristers Miezītis.

CERAM UZ KOPĒJU IZDOŠANOS ARĪ 2010.GADĀ!

***

Neliela informācija sportistiem pēc 40 gadiem, kuru plānotais treniņu laiks ir paredzēts piektdienās. Treniņi izvēlētajā veidā: basketbols vai volejbols iespējami pēc savlaicīgas pieteikšanās pie manis, veidojot grupas – ne mazāk par 5 cilvēkiem. Jaunāki var iesaistīties sestdienās Jakova Kivulāna grupā. Pašreiz hallē intensīvi notiek volejbola un basketbola treniņi un Limbažu novada atklātais čempionāts abos sporta veidos. Pēc aizsargu uzstādīšanas atļausim futbola tehnikas un fiziskās sagatavotības treniņus ar nelieliem ierobežojumiem.

A.Auseklis

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________