ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Bērnudārzs Vilzēnos

09.10.2009.
Kā klājas novada sešgadniekiem Vilzēnos

Lielas pārmaiņas 1. septembris atnesa tiem 15 Alojas, Ungurpils un Staiceles sešgadniekiem, kuriem tika izveidota grupa Vilzēnu skoliņā. Pamazām iedzīvojamies jaunajos apstākļos un vidē. Iepazīstam tuvāk dzīvi laukos un varam salīdzināt ar iespējām pilsētā. Bērni vienmēr ir atvērti visam jaunajam un interesantajam.

Septembra mēnesī mums ir notikuši vairāki lielāki un mazāki pasākumi. Lielākais no tiem – Sporta diena Vilzēnu jaunajā sporta laukumā. Paldies Alojas kolēģēm par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā un vecākiem par lielo aktivitāti un atbalstu bērniem.

Audzinātājas kopā ar bērniem pirmo reizi veidoja rudens ziedu paklājus bērnudārza pagalmā – taureni, sirsniņu, jūru un zaķēnu. Tad arī tika pieņemts lēmums – Alojas bērnu grupu saukt “Taurenīši”.

Jautrākais pasākums – Miķeļdienas gadatirgus, kurā bērni apguva tirgošanās prasmes (biznesa pamatus) un prasmes iepirkties, rēķināt ienākumus un izdevumus.

Vēl esam bijuši ekskursijās uz mehāniskajām darbnīcām, kur vērojām lielo buldozeru darbībā un šķeldotāju un netālo, vairākus hektārus lielo pupu tīrumu. Vērojām lielos meža zosu un dzērvju barus, kas barojas apkārtējos tīrumos un uzkrāj spēkus, lai dotos tālajā ceļojumā uz dienvidiem.

Paldies vecākiem par ieinteresētību un atbalstu bērniem!

Salātu gatavošana.

Skaistā varavīksne.

Skolotāja Rudīte un auklīte Liene

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________