ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Sporta halle Alojā

12.09.2009.
Sporta halles atklāšana Alojā

Atvasaras saules pielietā 12. septembra sestdiena Alojā bija īpaša - svinīgi atklāja daudzfunkcionālo halli.


Uzrunājot klātesošos, Alojas Ausekļa vidusskolas direktore Inese Bite atzina, ka pilsētas vēsturē šī, iespējams, ir svarīgākā diena, kad katrs pats var pārliecināties, kā tas ir - sapņot un sapņus īstenot.

Jaunās celtnes atklāšanas svētki iesākās ar kopīgi nodziedāto pilsētas himnu un Alojas karoga uzvilkšanu mastā pie halles. Tas bija uzticēts novada domes priekšsēdētājai Dacei Vilnei un sporta skolotājam Aivaram Auseklim.

Par atbalstu, lai saņemtu pirmo artavu, vislielāko pateicību pelnījis ekspremjers, Zaļo un Zemnieku savienības politiķis Indulis Emsis.

Par sapņu ēkas projektu paldies tika sacīts arhitektu birojam Infinitum un Mikam Lejniekam. Arī viņš Alojas sportistiem bija atvedis basketbola bumbu - ar uzrakstu FIBA, jo jaunā zāle atbilst visām prasībām, lai tajā notiktu starptautiski mači.

Pamatus hallei likusi firma Kvadrum. Pārējos celtniecības darbus paveikusi firma Ekers. Paldies viņiem par godprātīgi padarīto darbu.

Atraktīvu sveicienu - īstu modes skati - bija sagatavojuši Alojas sporta kluba aktīvisti.
-Brīnumi notiek, ja tiem tic, - sacīja Valdis Bārda un atcerējās, kā klubs, kas dibināts jau 1996.gadā, visu laiku atgādināja par halles nepieciešamību.

Savukārt Alojas novada deputāts Māris Možvillo teica šādus vārdus: - Pasaulē ir krīze, bet mēs Alojā atklājam halli un esam lepni par to!

Pēc visiem sirsnīgajiem apsveikumiem un pateicībām bija pienācis laiks simboliskās lentes pārgriešanai.

Kad mazie skolnieciņi lepni nodziedāja sportisko dziesmu "Jā, mēs esam un būsim tie labākie", debesīs aizlidoja baloni. Tie pievienosies iepriekšējiem, kurus palaidām augšup pērn 10. aprīlī, kad halles pamatos tika iemūrēts vēstījums nākamajām paaudzēm.

A.Koļesņikovs neslēpa, ka halles atklāšanas diena ir viena no laimīgākajām viņa mūžā: - Esmu gandarīts, ka izdevās piepildīt sapni, no kura ieguvēji būs visi alojieši. Lai to paveiktu, bija vajadzīgs daudzu cilvēku atbalsts un palīdzība. Paldies visiem!

Reportāžu sagatavoja Rasma Oinaskova,
izmantoti laikraksta Auseklis materiāli
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________