ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> "Liepale"

25.05.2009.
Maija aktivitātes „Liepalē”

Maijs… darbīgs pavasara mēnesis… tāds tas bija arī biedrībai „Alojas radošais klubs „Liepale”.

Kā bija redzams kādā no iepriekšējām fotoreportāžām aktīvi darbojāmies visu ziemu un aprīļa beigās iekārtojām čaklāko pērļotāju izstādi – pārdošanu Alojas pilsētas bibliotēkā. Izstāde apmeklētājiem bija atvērta līdz 9.maijam, kad tā noslēdzās ar rezervēto rotu izpārdošanu!

2.maijā, kad plašais svētku gadatirgus Alojā bija izstaigāts un stādi bija iepirkti, pulciņš radošas un aktīvas sievietes sanāca nu jau savās jaunajās, izremontētajās biedrības telpās uz aromterapijas un dabiskās kosmētikas nodarbību… gatavojām pirts skurbi, pirts medu, ķermeņa krēmus… tas viss Ievas Gundares vadībā… ar dienu bija par maz, lai visu paspētu izsmaržot… izgatavot… izmēģināt… tāpēc nolēmām, ka rudenī šo pasākumu noteikti atkārtosim!

Gatavojoties dažādiem izbraucieniem, pasākumiem, ekskursijām, secinājām, ka mums – Liepalei – nav īsti savu suvenīru, ko pasniegt par piemiņu nama mātei vai nama tēvam. 19.maijā grupiņa radošu cilvēku ņēma rokās krāsas, otas un izdomu, un pagatavoja pa suvenīram…

Suvenīri sagatavoti… varam doties ciemos!!! Jau otro gadu, kā tradīcija, ir Liepales velobrauciens par mums interesantu, izstrādātu maršrutu. Šī gada velobrauciena mērķis bija aplūkot rotājamos objektus Ungurpils ezera svētkiem. Kā pagāja maijs… ieskats fotoreportāžā!!!

Aromaterapija:

Trauki:Velobrauciens:

Fotoreportāžu sagatavoja Liene ČEČIŅA
Canon Digital IXUS 950 IS

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________