ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Auseklītis

19.09.2008.

Atkalsatikšanās prieks "Auseklītī"

Jaunais darba un mācību gads ar pilnu sparu ir sācis savu gaitu. Alojas PII „Auseklītis”, tas ir atnācis ar patiesu lielu prieku un gandarījumu. Alojas pavisam mazākajiem iedzīvotājiem ir jaunas, skaisti izremontētas telpas , kur pavadīt savas ikdienas gaitas.19.septembrī pēc labi pastrādātas darba nedēļas mūsu „Auseklīti” apciemoja bijušie darbinieki, kuri strādājuši mūsu iestādē.Mūsu ēkai ir sena vēsture – tai ir 301 gads un visus šos gadus notikumi šeit saistīti ar bērnu izglītošanu un audzināšanu.

Redzot, kā šī ēka ieguvusi pavisam jaunu izskatu, bijušo darbinieku acīs bija redzamas prieka dzirkstis. Kopīgi apstaigājot mūsu telpas, dalījāmies atmiņās par pagājušajām ikdienas gaitām, kuras aizvadītas šajā ēkā pirms vairākiem gadiem. Katrs ciemiņš pastāstīja, par ko šeit strādāja un atcerējās kādu visspilgtāk atmiņā palikušo notikumu no savas darba ikdienas.

Izskanēja laba vēlējumi, pateicība par darbu. Mūsu jaunajām, izremontētajām telpām tika bijušo darbinieku svētība , lai tās kalpotu vēl ilgi daudzām jaunajām paaudzēm.

Paliek pagātne, kura nāk līdzi mūsu atmiņās, dzīvojam šodien un ejam uz nākotni- bērnu dārza piebūvi. Nākotnes ieceres pagaidām ir mūsu domās, kuras ir acīm skatāmas projekta skicē- tā ir mūsu vīzija. Bijusī metodiķe Erna Kaparšmite atkārtoja domes priekšsēdētāja Aloiza Koļesņikova pirmajā septembrī teikto: „ Poga ir, bet tai jāpiešuj kažoks” un novēlēja , lai mums izdodas un piepildās lieliskā iecere.

Kopīgajā klusuma brīdī atcerējāmies tos bijušos darbiniekus, kuri vairs nav mūsu vidū.
Gaidīsim ciemos arī bijušos darbinieku, kuri nevarēja šajā vakarā ierasties un atvainojamies tiem bijušajiem darbiniekiem, kurus piemirsām uzaicināt . Mīļi gaidīti visi ciemos pie mums.Visa kolektīva vārdā
pirmsskolas izglītības skolotāja Inguna

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________