ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

ALOJA -> Reportāžas -> Dejotāju smaidi Alojā

17.03.2007.

Dejotāju smaidi Alojā

2007.gada 17. martā Alojas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs uzņēma savus draugus – vidējās paaudzes deju kolektīvus no Rīgas, Iecavas, Lauberes, Mazsalacas, Limbažu pagasta un Limbažiem, lai kopīgi dejotu koncertā Dejo ar smaidu. Šī bija iespēja pirms starta rajona deju kolektīvu skatē pārliecināties, cik sekmīgi apgūts šī gada obligātais repertuārs.

Manāmu satraukumu viesu dejotāju vidū izraisīja ziņa, ka viņi piedalīsies ne tikai koncertā, bet arī konkursā. Kompetenta žūrija, kuras sastāvā bija cittautu baņķieris (Paulis Apsītis), serbu basketbola tiesnesis (Aldis Pinka), kulināre (Anda Bondare) un medmāsa (Baiba Siktāre) vērtēja katru nodejoto deju. Programmas vadītājam Alvim Bondaram nenācās viegli summēt tik atšķirīgās izteiksmēs sniegto vērtējumu: Alojas nauda alēni, basketbola punkti un tehniskās piezīmes, kalorijas un promiles.

Konkursa noslēgumā tika secināts, ka uzvarētāji ir visi septiņi deju kolektīvi un tie 28 alojieši, kas atrada laiku, lai apmeklētu šo aizraujošo koncertu. Pēc koncerta dejotāji atpūtās draudzības vakarā.

Paldies deju kolektīva Sānsolis vadītājai Maijai Drozdai par koncerta organizēšanu un žūrijas komisijai par atsaucību un aizrautīgu vērtēšanu!

I.Laizāne
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________