Sestdiena, 2019. gada 23. novembris  



LAT
  
 Staicele.lv (2007-2012) | Aloja.lv (2007-2011)                                ENG
  

 

VIDZEMES JAUNATNES FUTBOLA CENTRS "STAICELE"

• Sākumlapa
• VJFC „Staicele” darbība
• VJFC „Staicele” treneri
• Meiteņu futbols
• Komandu starti, sasniegumi
• Sacensību kalendārs


• www.vidzemesfutbols.lv
• www.lff.lv/lv/lff
• www.oclimbazi.lv
• smiltenesfutbols.lv



Sportiskie sasniegumi

• 2011. gadā

 


 
• 2010. gadā

 

• 2009. gadā

Skolas čempionāti rajonā (septembris), piedalās:
- 1990. – 1992.g.
- 1993. – 1994.g.
- 1995. – 1996.g.
- 1997. – 1998.g.

Vidzemes reģiona telpu futbols (oktobris – marts), piedalās:
- 1990. – 1991.g.
- 1992. – 1993.g.
- 1994.g.
- 1995.g.

Rajona čempionāts telpu futbolā (janvāris – marts), piedalās VJFC-1 un VJFC-2

Telpu futbols Ukrainā (februāris), piedalās 1995.g.

Turnīrs „Valkas pavasaris” (aprīlis)

Turnīrs „Prezidenta kauss” (maijs), piedalās 1994.g. un 1997.g dzimušie

Vidzemes skolu futbols (maijs), piedalās:
- 1990. – 1992.g.
- 1995. – 1996.g.
- 1997. – 1998.g.

Vidzemes čempionāts 7 x 7 (aprīlis – augusts)

Latvijas Jaunatnes čempionāts (aprīlis – septembris)

Turnīrs „Tivoli Cup” (jūlijs), piedalās 1991. – 1992.g. dzimušie

Futbola akadēmija (jūlijs), piedalās 1992., 1993., 1994., 1995.g. dzimušie

Turnīrs „Valkas kauss” (septembris), piedalās 1995.g. dzimušie

Turnīrs „Valmieras rudens” (oktobris), piedalās 1995.g

Vidzemes II Līga

• 2008. gadā

Limbažu rajona skolu čempionāts
1989.-1991.g. dzim. – 1.vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1992./1993.g. dzim. – 2. vieta, treneris I.Dalka
1994./1995.g. dzim. – 1. vieta, treneris I.Dalka
1996./1997.g. dzim. – 3. vieta, treneris I.Dalka

Vidzemes reģiona telpu futbols
19989./1990.g. dzim. – 3. vieta, treneris I.Dalka
1991.g. dzim. – 4. vieta, treneris I.Dalka
1992./1993.g. dzim. – 2. vieta, treneris I.Dalka
1994.g. dzim. – 3. vieta, treneris I.Dalka
1995.g. dzim. – 3. vieta, treneris I.Dalka

Limbažu rajona čempionāts telpu futbolā – 6. vieta 17 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Latvijas novadu izlašu turnīrs „Rīga 2008” – 1. vieta 4 komandu konkurencē, treneris I.Dalka Komandā spēlēja – A. Petrivs, V. Apiņš, E. Tenisons, K. Taulavičus, M. Vītols, M. Sāns

Valkas pavasaris 2008
1992.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1994.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes skolu čempionāts
1989.-1991.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1994./1995.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes reģiona vasaras čempionāts 7 x 7
1989.-1991.g. dzim. – 1.vieta, treneris I.Dalka
1992./1993.g. dzim. – 1. vieta, treneris I.Dalka
1994.g. dzim. – 2. vieta, treneris I.Dalka
1995.g. dzim. – 2. vieta, treneris I.Dalka

Jaunatnes čempionāts 2008
1992.g. dzim. – „B” gr. 5. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1994.g. dzim. – „B” gr. 3. apakšgrupa - 6. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1995.g. dzim. – „B” gr. 5. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Turnīrs „Visaginas”
1995.g. dzim. – 3. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Valkas rudens
1995.g. dzim. – 6. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Valmieras rudens kauss
1995.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes reģiona II Līga
11 komandu konkurencē 11. vieta, treneris I.Dalka
„Staiceles bebri” sastāvā spēlē V. Apiņš un T. Smiļģis – 5. vieta

Arturs Petrivs – Latvijas Jaunatnes izlases spēlētājs U-17, Latvijas Jaunatnes čempions U-17

• 2007. gadā

Latvijas Jaunatnes olimpiāde
1993./1994. g. dzim. - 6. vieta, treneris I.Dalka
Limbažu rajona izlasē spēlēja VJFC „Staicele” audzēkņi – Elvis Arnavs, Sandijs Renckulbergs, Mārtiņš Sāns, Miks Meikulis, Rolands Jaunzems, Valts Jaunzems, Arturs Eglītis, Rinalds Apiņš

Palensijā „San Antoun” kauss Spānijā
1995.g. dzim. - 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka
1991./1992.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

„Kokkola” kauss Somijā
1994./1995.g. dzim. – 11. vieta, treneris I.Dalka
1993.g. dzim. – 5. vieta, treneris I.Dalka
1992.g. dzim. – 5. vieta, treneris I.Dalka

Limbažu rajona čempionāts futbolā pieaugušajiem 7:7 – 3. vieta, treneris I.Dalka

II līga Vidzemes reģiona čempionāts – 3. vieta, treneris I.Dalka
Komandas „Staiceles bebri” sastāvā spēlēja Toms Smiļģis, Mārtiņš Strokšs, Mārtiņš Taulavičus

Latvijas Jaunatnes čempions 2007. gadā „Skonto” sastāvā – Arturs Petrivs (1992. g. dzim.)

Latvijas jaunatnes izlasē U-16 – Arturs Petrivs, izlases kandidāts - Verners Apiņš

Stārķa kauss U-9
A grupā 1999. g. dzim. – 8. vieta 10 Latvijas stiprāko komandu konkurencē, treneris E.Konstantinovičs
B grupā 1999. g. dzim. – 4. vieta 10 komandu konkurencē, treneris E.Konstantinovičs

Vidzemes reģiona čempionātā 1999.g. dzim. futbolisti startējot 1998. g. dzimušo grupā, ieguva 5. vietu 10 komandu konkurencē, treneris E.Konstantinovičs

• 2006. gadā

Vidzemes reģiona telpu futbols

1996.g. dzim. – 5. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1995.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1994.g. dzim. – 4. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1993.g. dzim. – 5. vieta 9 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1992.g. dzim. – 2. vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1991.g. dzim. – 4. vieta 14 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1989./1990.g. dzim. – 2. vieta 9 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1987./1988.g. dzim. – 2. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Latvijas jaunatnes ziemas sacensības telpās

1995.g. dzim. – 7. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1994.g. dzim. – 8. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Limbažu rajona čempionāts minifutbolā 5:5 – 1. vieta 20 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Lieldienu kauss – 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

100% SPORTS – kauss Ķekavā

1994.g. dzim. – 3. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes skolu futbols

1995.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Prezidenta kauss

Limbažu rajonā

1994.g. dzim. – 1. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1991.g. dzim. – 3. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes reģionā

1994.g. dzim. – 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Rīgā

1994.g. dzim. – 3. vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Latvijas Jaunatnes čempionāts

U-15 1991.g. dzim. – „B” gr. 7. vieta 23 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

U-14 1992.g. dzim. – „B” gr. 7. vieta 18 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

U-12 1994.g. dzim. – „B” gr. 12. vieta 28 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

U-11 1995.g. dzim. – „B” gr. 11. vieta 27 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

U-10 1996.g. dzim. – „B” gr. 27. vieta 35 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes novada „Ādas bumba”

1995./1996.g. dzim. – 5. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1994.g. dzim. – 5. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1992./1993.g. dzim. (1. grupa) – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1992./1993.g. dzim. (2. grupa) – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1991./1990.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Latvijas Jaunatnes „Ādas bumba” fināls

„B” grupa – 1. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

„C” grupa – 1. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes reģiona čempionāts

1995.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1994.g. dzim. – 3. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1996.g. dzim. – 5. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

• 2005. gadā

7. vieta Latvijas Jaunatnes līgā U – 13 grupā.
Vairākkārtējie Vidzemes reģiona skolu čempioni.

• 2004. gadā

Limbažu rajona skolu futbols

1992.-1993.g. dzim. – 1. vieta 11 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1990. -1991.g. dzim. – ... vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1988. -1989.g. dzim. – ... vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

„Gaujas” kauss

1992.g. dzim. – 2. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Tammeka-1; Merkuur; Salacgrīva; Saldus; Brocēni; Staicele; Tammeka-2; Gauja

Vidzemes čempionāts telpu futbolā

1986.g. dzim. – 4. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – SC Ogre-1; SC Ogre-2; VJFC Staicele; FK Abuls (Smiltene); Valka

1987.g. dzim. – čempioni

1988.g. dzim. – 6. vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-1; SC Abuls; Vaidava; Matīši; Valka; Ogre-1; Ogre-2; Fortuna (Ogre); Priekuļi; Staicele; Saulkrasti

1989.g. dzim. – 3. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-1; FK Valmiera-2; Staicele; Salacgrīva; Ropaži

1990.g. dzim. – 5. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Valmiera-1; Limbaži-1; Rūjiena; Ropaži; Staicele; Valmiera-2; Vaidava; Limbaži-2

1991.g. dzim. – 3. vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Valmiera; Limbaži-1; Limbaži-2; Salacgrīva; SC Abuls; Valka; Ogre; Birzgale; Vangaži; Staicele; Liepa; Saulkrasti

1992.g. dzim. – 2. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Valmiera-1; Staicele; Limbaži; Salacgrīva; Valka; Birzgale; Valmiera-2

1993.g. dzim. – 5. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Valmiera-1; Limbaži; SC Abuls; Staicele; Vaidava; Garkalne; Valmiera-2;

Lieldienu kauss

1987.g. dzim. – 2. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Balvu kausa izcīņa telpu futbolā

1992.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele; Smiltene; Balvi; JK Tammeka-2; Gulbene; ...

Vidzemes novada futbols

1992.-1993.g. dzim. – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Valmieras Viestura vidusskola; Staicele; Ērģeme; Olaine; Rauna

Vidzemes novada „Ādas bumba”

1993.g. dzim. – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - FK Valmiera; VJFC Staicele; Vaidava; FK Abuls; Vangaži

1992. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - VJFC Staicele; Birzgale; FK Valmiera; Valka; FK Abuls; Suntaži

1991.g. dzim. (2. grupa) – 1. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - VJFC Staicele; Vaidava; Liepa; Saulkrasti; Ogre; Birzgale; Suntaži

1990.g. dzim. – 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Ropaži; Staicele; Rūjiena; Valmiera; FK Abuls; Priekuļi

Latvijas fināls „Ādas bumbā”

1992. – 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Balvi; Staicele; Pļaviņas; Viļāni; Imanta (Rīga); Super Nova (Rīga)

1991.g. dzim. (2. grupa) – 7. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Kalnciems; Daugava BEL; ŠFS; Bauska; Rūjiena; Aizpute; Staicele; Viļāni

Vidzemes čempionāts

1991.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FS „Gauja” Valmiera; SC Ogre; VJFC Staicele; FK Abuls (Smiltene); Gulbene; Salacgrīva

1992.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele; FK Valmiera; Birzgale; Valka; Salacgrīva; FK Abuls (Smiltene)

1993.g. dzim. – 2. vieta 4 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; VJFC Staicele; BJSS Limbaži; FK Abuls (Smiltene)

Latvijas Jaunatnes čempionāts

1992.g. dzim. – 4. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – JFC Skonto (Rīga); FK Tukums 2000 TSS; ŠFS – SK4 (Rīga); VJFC Staicele; RFS (Rīga); Liepājas Metalurgs-1; RTU Rīgas Stars; Daugavpils-1; Liepājas Metalurgs-2; Daugavpils-2

„Prezidenta” kauss

LATVIJĀ

1992.g. dzim. – ... vieta 12 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Rīgas 92. vsk.; Ventspils 3. vsk.; Daugavpils 10. vsk.; Rīdze; Smiltenes ģimnāzija; Balvi; Rīgas 46. vsk.; Staicele; Tukums; Rēzeknes 2. vsk.; Rīgas 38. vsk.; Grobiņa

VIDZEMĒ

1992.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

RAJONĀ
1992.g. dzim. – 1. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

GOTHIA CUP

1991.-1992.g.dzim. - ... vieta 144komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandā spēlē Kalvis Kovisārs, Toms Smiļģis, Mārtiņš Taulavičus, Kristaps Taulavičus, Verners Apiņš, Edgars Tenisons, Arturs Petrivs.

Kvalifikācijas turnīrs 1991.g.dzim. zēniem uz „A” grupu

1991.g. dzim. – 4. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – ŠFS – SK4 (Rīga); RFS (Rīga); Skonto-4; Auda/Limbaži; Skonto-3; Dižvanagi, Kauguri, Staicele

• 2002./2003. gada ziema

Limbažu rajona skolu futbols

1987.g. dzim. – 1. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1989.g. dzim. – 1. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1991.g. dzim. – 1. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes čempionāts

1986.g. dzim. – 3. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

komandas – FK Valmiera; SC Ogre; VJFC Staicele; FK Abuls (Smiltene); OSC Fortuna (Ogre); VFK Vaidava; Ropaži-Vangaži; Salacgrīva

1987.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele; FK Valmiera; FK Abuls (Smiltene); Salacgrīva; Saulkrasti; Ropaži

1988.g. dzim. – 7. vieta 14 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-1; FK Valmiera-2; SC Ogre-2; SC Ogre-1; FK Abuls (Smiltene); OSC Fortuna (Ogre); VJFC Staicele; Liepa; Rūjiena; FK Vīzija (Balvi); BJSS Valka; Gulbene; JFK Jadro (Valka); VFK Vaidava

1989.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - FK Valmiera-1; FK Valmiera-2; VJFC Staicele; Garkalne, Salacgrīva; Ropaži

• 2002. gada vasara

Vidzemes skolu čempionāts

1987.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1990.g. dzim. – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

„Ādas bumba” Vidzemē

1987./1989.g. dzim. – 1. vieta 4 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele; FK Betons-1; Saulkrasti; FK Betons-2

1991.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; SC Ogre; VJFC Staicele; FK Betons (Vangaži); BJSS Valka; Birzgale

1992.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele; FK Valmiera-1; Gulbene; Salacgrīva; BJSS Valka; FK Valmiera-2

Latvijas fināls „Ādas bumbā”

1992.g. dzim. – 6. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – ŠFS (Rīga); Gulbene; Rīga-2; Tukums 2000; Cerība (Preiļi); Bauska

Engures kauss

1992.g. dzim. – 1. vieta „C” finālā 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Vidzemes čempionāts

1992.g. dzim. – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-2; VJFC Staicele; Gulbene, Valkas BJSS; FK Valmiera-2

1991.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; SC Ogre; VJFC Staicele; FK Betons (Vangaži); BJSS Valka; Saulkratsi-Ropaži

1990.g. dzim. – 5. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Rūjiena; FK Valmiera; FK Betons (Vangaži); FK Vīzija (Balvi); VJFC Staicele; Salacgrīva; FK Abuls (Smiltene); Liepa

1988.g. dzim. – 6. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – SC Ogre; FK Valmiera; FK Abuls (Smiltene); BJSS Valka; Gulbene; VJFC Staicele; Rūjiena; FK Vīzija (Balvi)

1987.g. dzim. – 1. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele, Rīgas Stars, Daugava (Rīga), Suntaži, Cēsis, ....

Latvijas Jaunatnes čempionāta pusfināls:

1992.g. dzim. – 2. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I. Dalka

Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls

1992.g. dzim. – 7. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I. Dalka

Komandas - Skonto–1; Daugavpils; Tukums 2000; FK Cerība (Preiļi); ŠFS – SK4; Liepājas Metalurgs–1; VJFC Staicele; Skonto–2; Liepājas Metalurgs–2; FK Valmiera

Latvijas Jaunatnes čempionāts

1987.g. dzim. – 9. vieta 10 komandu konkurencē, treneris I. Dalka

Komandas - Skonto–1; Liepājas Metalurgs; Ventspils OC; LBF FK Daugava; Viola (Jelgava); Skonto–2; Daugavpils; FK Auda NEO (Rīga); RFS; VJFC Staicele

Limbažu rajona čempionāts 7:7

1987.g. dzim. – 12. vieta 19 komandu konkurencē, treneris I. Dalka

Komandas – Puršēni (Staicele); Skulte; Ozolaine; Policija; Aloja; Lēdurga; Viļķene; VJFC Staicele; Limbažu piens; Zibens un Co; Torpēdo/Ekla; Līvānciems (Staicele); Zemessarga (Pāle); Zvejnieku parks; Ķirbiži; Igates Pils; Kauss (Staicele); Pociems; ...

Viļķenes kauss

1987.g. dzim. – 2. vieta 3 komandu konkurencē, treneris I. Dalka

DANA CUP, Frederikshafena, Dānija

1987.g. dzim. – 3./4. vieta 25 komandu konkurencē, treneris I. Dalka, komandā – Māris Savinovs, Mārcis Savinovs, Kalvis Grāvers, Jurijs Višņakovs, Jānis Pelēkais, Gatis Zariņš, Andris Timermanis, Romans Smirnovs.

19878g. dzim. – 21./24. vieta 34 komandu konkurencē, treneris I. Dalka, komandā – Andis Ārgalis, Lauris Kārkliņš, Didzis Ozols, Edijs Bitmanis, Didzis Zaļkalns.

1991.g. dzim. – 1. vieta B finālā 9 komandu konkurencē, treneris I. Dalka, komandā – Mārtiņš Taulavičus, Toms Smiļģis, Nauris Ģērmanis, Reinis Prokopovičs.

• 2001./2002. gada ziema

Limbažu rajona skolu čempionāts

1987.g. dzim. – 1. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Limbažu 1.vsk.; Viļķene; Aloja; Liepupe; Staicele; Ainaži; Salacgrīva; Limbažu3.vsk

1988./1989.g. dzim. – 5. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Limbažu 1.vsk.; Aloja; Staicele; Umurga; Limbažu3.vsk; Viļķene

1990./1991.g. dzim. – 1. vieta 9 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - Limbažu3.vsk; Ainaži; Staicele; Aloja; Salacgrīva; Viļķene; Liepupe; Limbažu 1.vsk.; Umurga

Vidzemes ziemas čempionāts telpās

1986.g. dzim. – 3. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – SC Ogre; FK Valmiera-1; VJFC Staicele; Valka 86; FK Valmiera-2; VFK Vaidava

1987.g. dzim. – 1. vieta un 5. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – VJFC Staicele-1; FK Valmiera; FK Abuls (Smiltene); FK Liepa; VJFC Staicele-2; Saulkrasti

1988.g. dzim. – 5. vieta 11 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; SC Ogre; Gulbene; FK Abuls (Smiltene); VJFC Staicele; Valka-88-1; FK Betons (Vangaži); VFK Strenči; Rūjiena; Valka-88-2; VFK Vaidava

1989.g. dzim. – 3. vieta 3 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; FK Abuls (Smiltene); VJFC Staicele

1990.g. dzim. – 4. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-1; FK Valmiera-2; FK Betons (Vangaži); VJFC Staicele; Rūjiena; FK Abuls (Smiltene)

1991.g. dzim. – 2. vieta 6 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera-1; VJFC Staicele; FK Valmiera-2; FK Betons (Vangaži); Rūjiena; Valkas BJSS

1992.g. dzim. – 2. vieta 3 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; VJFC Staicele; Valkas BJSS

Limbažu kauss 2002

1991.g. dzim. – 4. vieta 8 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Limbažu BJSS; VJFC Staicele; Rīgas vanagi-1; Rīgas vanagi-2; Auda NEO-1; Auda NEO-2; REAL (Tallina); Multibanka (Rīga)

Latvijas Jaunatnes ziemas sacensības „Ādas bumba”

1986./1987.g. dzim. – 4. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Rīgas STARS (Rīga); Auda NEO (Rīga); Viola (Jelgava); VJFC Staicele; RAF (Jelgava); Saldus; Viļaka

1992.g. dzim. – 3. vieta 7 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Ar FK Valmiera spēlē Verners Apiņš, Edgars Tenisons, Arturs Petrivs.

• 2001. gada vasara

Vidzemes skolu čempionāts

1987./1988.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

1989./1990.g. dzim. – 1. vieta 5 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Latvijas Jaunatnes čempionāts

1987.g. dzim. – 7./9. vieta 23 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – Bauska; Viola (Jelgava); Bišumuiža (Rīga); 6.BJSS (Jelgava); Daugavgrīva (Rīga); Skonto (Rīga); RFS-1 (Rīga)

Vidzemes čempionāts

1991.g. dzim. – 2. vieta 3 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas – FK Valmiera; VJFC Staicele; Gulbene

• 2000./2001. gada ziema

Limbažu rajona skolu čempionāts

1986./1987.g. dzim. – 1. vieta, treneris I.Dalka

1988./1989.g. dzim. – 1. vieta, treneris I.Dalka

1990./1991.g. dzim. – 1. vieta, treneris I.Dalka

Vidzemes ziemas čempionāts

1988.g. dzim. – 8. vieta 9 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - Ogre-1; FK Valmiera-1; FK Valmiera-2; Limbažu BJSS; FK Abuls (Smiltene); Ogre-2; Cēsis; VJFC Staicele; FK Jadro (Valka)

1986./1987.g. dzim. – 4. vieta 9 komandu konkurencē, treneris I.Dalka

Komandas - Ogre-1; FK Valmiera-1; Liepa (Cēsis); VJFC Staicele; FK Jadro (Valka); Ogre-2; FK Abuls (Smiltene); Limbažu BJSS; FK Valmiera-2



 

Sākums - jaunumi
PILSĒTA
 Noderīga info
 Vēsture, ģeogrāfija
 Simbolika
 Staiceles lepnums
 Iedzīvotāji
 Organizācijas
 Lauksaimniecība
 Uzņēmumi
PAŠVALDĪBA
 Pārvalde, kontakti
 Deputāti, komitejas
 Sēdes, lēmumi
 Projekti
 Publiskie iepirkumi
 Sociālais dienests
 DTRC Vīķi
 Dienas aprūpes c.
 Bāriņtiesa
 Dzimtsarakstu nod.
 Komunālais uzņ.
TŪRISMS
 Tūrisma info, TIC
  - Tūrisma objekti
  -
Maršruti
 Naktsmītnes
 Kempings
 Ēdināšana
 Makšķerniekiem
 Autobusu saraksts
KULTŪRA
 Pasākumi
 - Tradicionālie pasāk.
 Reportāžas
 Kultūras nams
 Bibliotēka
  - ESIP
 Muzejs Pivālind
 TLM Studija Staicele
 Staiceles baznīca
IZGLĪTĪBA
 Vidusskola
 - Pirmskolas izglītība
 Mūzikas-mākslas sk.
 IIC Krustpunkti
 VJFC Staicele
SPORTS
 Sports Staicelē
PRESE
 Alojas novada vēstis
 Kastanis 1999-2009



Lapu veido
Māris KALĒJS
t. 29216755
marissanne.lv


SANNE


 


 

Staiceles pilsētas pārvalde
Lielā 7, Staicele, Alojas novads, LV-4043
Tālr.: 64023030, fakss: 64023036, e-pasts: staiceles.dome@staicele.lv

Šī ir vēsturiskā, pirmā Staiceles pilsētas pašvaldības interneta lapa staicele.lv no 2007. līdz 2012.gadam!
Informācija pēdējoreiz labota 2012.gada decembrī