Staicele - Reportāžas - Kultūras nams - Senioru balle

15.10.2011.
Atvasaras svētki Staicelē

15. oktobrī Staiceles kultūras namā, sagaidot rudeni, notika Atvasaras svētku balle. Pie klātiem galdiem un skanīgas mūzikas atpūtās gandrīz 120 cilvēku no Staiceles, Ozolmuižas un Alojas.

Koncerts sākās ar pasākuma vadītājas Ainas Bergas svinīgu uzrunu, aicinot visus nolikt malā ikdienas rūpes un ļauties brīnišķīgai atpūtai.
Ar dziesmu repertuāru uzstājās vokālais ansamblis „Dziesmu draugi”.


Akordeona solo spēlēja valcēnietis Aldis Lībietis.


Sandras Nazāres vadībā dejoja kolektīvs „Ozoli” no Ozolmuižas.


Staiceles pārvaldes vadītāja Ausma Plūme paldies sacīja ļaudīm, kuri piedalījās pasākuma organizēšanā un veikuši labus darbus sabiedrības labā. (Attēlā sveic Jāni Treiju).


Par deju mūziku gādāja brāļi Dins un Raimonds Sumeragi no Rīgas.

Interesanti, ka Dins ikdienā ir ārsts P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Otorinolaringoloģijas nodaļā. Muzicēšana kopā ar brāli un tēvu ir viņa vaļasprieks, arī dzimtas tradīcija. Dins spēlē gan trompeti, akordeonu, fagotu, gan klavieres, ģitāru un sintezatoru. Brāļu brīnišķīgās balsis, ideāli līdz sīkumam izdomātā uzstāšanās ar sajūmu aizrāva klausītājus un dejotājus. Viņu repertuārā izskanēja visdažādākā mūzika, sākot no līdzi dziedamām latviešu dziesmām, līdz pat operas skaņdarbiem, kas domātas dažādām paaudzēm.

Pasākuma vadītāja Aina Berga saka paldies Staiceles pārvaldei un personīgi Jānim Bakmanim par atbalstu pasākuma tapšanā!

Liānas Lilenblates-Sipko
teksts un foto