Staicele - Reportāžas - Vidusskola - Putnu dienas

21.04.2011.
Putnu dienas Staicelē

Klāt pavasaris - laiks, kad gājputni atgriežas dzimtenē no tālā ceļojuma un meklē piemērotu vietu ligzdas vīšanai, lai sagaidītu un izauklētu jauno paaudzi.

Arī šogad, lai iepriecinātu mūsu spārnotos draugus – putnus, Staiceles vidusskolas audzēkņi atsaucās aicinājumam un iesaistījās putnu būrīšu gatavošanā. Visatsaucīgākie bija 8. un 9. klases skolēni Alvis Apiņš, Edijs Bušs, Kārlis Broms, Elvis Isakovs, Igors Blagočinovs, Kristers Talcis, Leons Ustrisovs, Deniss Kuzmenko, Elvis Timermanis, Agris Tams, Alvis Bite, mājturības skolotāja Jāņa Rudzīša vadībā, bet jaunāko klašu skolēniem Beātei Sedleniecei un Pēterim Kovisāram putnu mājiņu gatavošanā palīdzēja viņu vecāki.Mīļš paldies par sagādātajiem materiāliem un atbalstu Staiceles vidusskolas direktoram Jurim Krastiņam.Kopīga putnu būrīšu izlikšana skolas saimnieka Imanta Ģederta vadībā Staiceles vidusskolas un Staiceles parka apkārtnē tika uzticēta pašiem būrīšu gatavotājiem 9.klases puišiem.
Mūs atbalstīja un palīdzēja skolotājas Alda Grāvere un Iveta Apsīte un tuvojošos Lieldienu vēstnesis Zaķēns – Meldra Zālamane

Foto un teksts - Indra Jaunzeme un Inese Timermane