Staicele - Reportāžas - Vidusskola - Savāksim izlietotās baterijas!

09.04.2010.
Skolēni savāca izlietotās baterijas!

Kopš 2009. gada rudens Zaļā josta Latvijas skolām 4. reizi izsludinājusi akciju – konkursu „Savāksim izlietotās baterijas!” Pieteicāmies arī mēs – Staiceles vidusskolas kolektīvs. Paldies par iniciatīvu Kriša Pinkuļa māmiņai!

Šodien, 9. aprīlī, apkopojām izdarīto, jo konkursa organizētāji no Rīgas brauks uz skolām, lai savāktu tukšās baterijas un apkopotu, kura mācību iestāde tikusi pie balvām – dažāda veida sporta inventāra.

Ļoti priecājamies par cilvēku lielo atsaucību, lai mūsu Latvijas daba būtu tīrāka! Paldies visu klašu kolektīviem, kas iesaistījās akcijā! Līdz šim kopā esam savākuši 99 kg! Turpinām vākt, gan jau nākamajā mācību gadā konkurss atkal sāksies no jauna.

Apkopojām arī individuālos sasniegumus.

1. vietā – Krišs Pinkulis (4. kl.), viņš savācis ap 39 kg, sveicam!
2. vietā – Emīls Konrāds (4. kl.) ar 8 kg, sveicam!
3. vietā – Inga Puķīte (9. kl.) ar 7 kg, sveicam!

Tālāk daži foto no savākto bateriju svēršanas!


Savākto bateriju svēršana sākas ar 4. klases pašu lielāko kasti, kurā ir15 kg! Mareks Migliņš no 4.kl. palīdz direktora vietniecei Antrai Rudzītei, Ainārs Ošs no 10. kl. ar savām vīrišķīgajām rokām notur svarus.


Ainārs Ošs pirmklasnieku – bateriju vācēju ielenkumā, audzinātāja – Inga Neimane.


Ainārs Ošs, Lāsma Grinberga (7.kl.) pieraksta rezultātus, Emīls Sprincis (7.kl.), Emīls Konrāds (4.kl.), Agnis Andersons (4.kl.).


Ainārs Ošs un Lāsma Grinberga tikko nosvēruši 3. klases savāktās tukšās baterijas – 8 kg. Audzinātāja Dace Priekule, paldies arī Arturam Andersonam.


Inga Puķīte no 9. klases savākusi 7 kg izlietoto bateriju – viņas darbu novērtēja Deniss Verbičss un Ainārs Ošs no 10. klases.


Lūk, šajā īpašajā kastē ir savākti 29 kg izlietoto bateriju!


Paldies 4. klases (audzinātāja Baiba Eglīte) čaklajiem bateriju vācējiem: Dāvidam Reidem, Krišam Pinkulim, Pēterim Kovisāram, Marekam Migliņam, Ronaldam Līsmanim un Emīlam Konrādam!

Lāsma Grinberga, 7. kl. Skolēnu pašpārvalde
Foto – Alda Grāvere