Staicele - Reportāžas - Vidusskola - Teātra dienas

24.03.2010.
Sveiciens Teātra dienās!

Pirms dažiem gadiem Staicelē darbojās dramatiskais kolektīvs „TUVĀK”, režisore – Antra Rudzīte. Patīkami, ka joprojām staicelieši atceras visas krāšņās, muzikālās 10 gadu garumā veidotās mūsu skolas audzēkņu un pedagogu izrādes kultūras namā, kas parasti izvērtās par lieliem svētkiem visai pilsētai.

27. martā Latvijā katru gadu ir Teātra dienas, tādēļ arī šogad interesantu pasākumu Staiceles vidusskolā Skolēnu pašpārvalde (SP) noorganizēja jau 24. martā, trešdien. Laila Grīnberga un Līga Millere, 9.klase SP, no ieteicamās literatūras izrakstīja daiļdarbus, no kā katra klase izlozēja vienu, lai atbilstošās noskaņās skolā būtu visas dienas garumā.

Pusdienlaikā viss skolas kolektīvs sapulcējās vienuviet, lai suminātu interesantākos pasaku lugu tēlus. SP prezidents Deniss Verbičs katram aktīvajam teātra dalībniekam izdalīja īpašu pateicību par sagatavoto kostīmu, līdzi paņemtajiem rekvizītiem.

Sveiciens visiem staiceliešiem un īpaši maniem burvīgajiem dramatiskā kolektīva „TUVĀK” aktieriem Teātra dienās!

Lūk, foto mirkļi no Teātra dienas Staiceles vidusskolā!


2. klases jaukie aktieri no pasaku lugas „Sniega karaliene” un audzinātāja Glorija Vizule.


3. klases skaistie aktieri no K. Skalbes pasakas „Kaķīša dzirnaviņas” – Sendija Romanovska, Lilita Ozoliņa, Sabīne Tama, Emīls Kļaviņš, Justīne Vītola – un audzinātāja Dace Priekule.


3. klases talantīgākie aktieri: Emīls Kļaviņš, Lilita Ozoliņa, Nauris Andersons, Justīne Vītola, Sabīne Tama, Zane Konstantinova, Sendija Romanovska.


1. un 2. klases brīnišķīgie aktieri gatavojas iznācienam, skolotājas Inga Neimane un Glorija Vizule.


4. klases talantīgie aktieri no A. Lindgrēnes pasakas „Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”: Emīls Konrāds, Alvis Jaunzems, Dāvis Reide, Mareks Migliņš. Aizmugurē labajā pusē – SP prezidents Deniss Verbičs (10.kl.), audzinātāja – Baiba Eglīte.


4. klases aktieri – briesmīgie laupītāji: Alvis Zālamans un Krišs Pinkulis.


5. klases aktieri no A. Brigaderes pasaku lugas „Maija un Paija”: Paulis Rumba, Jānis Masļeņikovs, Juris Antoņuks, Niks Broms, Līga Ādamsone, Linda Čipote, Kristiāns Konstantinovs. Audzinātāja Inta Jurka.


7. klases burvīgās aktrises Lāsma Grīnberga un Beāte Vītiņa no Raiņa lugas „Zelta zirgs”.


Mirklis no Teātra dienas Staiceles vidusskolā, savā režisores dzeltenajā kostīmā atkal ietērpusies dramatiskā kolektīva „TUVĀK” režisore A. Rudzīte.


1. klases fantastiskie aktieri no A. Brigaderes pasaku lugas „Sprīdītis”, lomā iejutusies arī atraktīvā audzinātāja Inga Neimane.

Antra Rudzīte, direktora vietniece
Foto – Alda Grāvere