Staicele - Reportāžas - Māmiņu diena

08.05.2009.
Sveiciens māmiņām

Maija otrajā svētdienā svinam Mātes dienu, vismīļākos svētkus, kad bērni pateicībā par mīlestību, rūpēm un atbalstu cenšas sagādāt prieku katrs savai mammai.

Staiceles interešu izglītības centra „Krustpunkti” un Staiceles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi savu pedagogu vadībā 8. maijā bija sagatavojuši sirsnīgu apsveikuma koncertu māmiņām - kopā būsim priecīgi, laimīgi!Vispirms priekšnesumi skolas vasaras estrādē, kur apskatāmi arī interešu izglītības centra floristikas pulciņa audzēkņu darbi.


Ar vairākām dziesmām uzstājās popgrupa „Raibās notiņas”.


Lāsma, Kaiva, Ritvars, Laila un Dāvis spēlē šī mācību gada sākumā dibinātajā kapelā, ko vada skolotāja Antra Ķestere. Koncertā dzirdējām vairākus viņu priekšnesumus.


Latviešu tautasdziesmu „Kur tu teci” spēlēja Justīne.


Pateicoties dalībai saksofonistu radošajā nometnē „Spožā nots 2008”, Ritvars mūzikas skolā par savu instrumentu izvēlējās saksofonu.


Ar jautro I.Vīgnera dziesmu „Uz laukiem” klausītājus iepriecināja paši jaunākie – popgrupa „Mini-mini”.

Interešu izglītības centra „Krustpunkti” vizuālā tēla un personības veidošanas pulciņa dalībnieki rādīja krāšņu kustību teātri.


„Mode – krāsa dzeltenā” – Lauma, Sandija, Dina.


„Atraktivitāte” – Līga.


„Tik balta, kā laime”- Megija, Laila, Annija.


Vizuālā tēla un personības veidošanas pulciņa bērnu un skolotājas Lilitas Siliņas sveiciens abu izglītības iestāžu direktorei Ārijai Bakmanei dzimšanas dienā, kā arī paldies par sirsnīgo atbalstu Staiceles jaunās paaudzes izglītošanā.


Ziedi māmiņām.


Koncerta otrajā daļā, skolas lillīgajā Flīģeļa zālē, audzēkņi un pedagogi aicināja pabūt Šūmaņa, Žilinska, Štrausa, Krīgera un Šūberta mūzikas pasaulē, savu bērnu mūzikas pasaulē.


Dzied Emīls.


Dzied Kristiāna, pie klavierēm Gatis Vanags.


Pie klavierēm Sandija.


Pie klavierēm Līga Andersone.


Dzied Dina.


Pie klavierēm Līga Ozola.


Dzied Santa.


Vijoli spēlē Kristīne, Lāsma un Linda, pie klavierēm Gatis Vanags.

Paldies koncerta klausītājiem par lielajiem aplausiem un pacietību. Lai turpmāk katru pavada tikai saule un mākonīša neviena, – vēlēja direktore Ārija Bakmane.

Ieva Drone

Pasākuma afiša: