Staicele - Reportāžas - Staiceles vidusskolas avīze TEV

03.04.2009.

Vidusskolas avīze „TEV” novērtēta Limbažu rajonā

2009. gada 3. aprīlī, kad skolā jau bija sācies brīvlaiks, ...


... Staiceles vidusskolas avīzītes „TEV” pārstāvji - redaktore Anda Timermane un žurnāliste Annija Līsmane devās uz Limbažiem, lai piedalītos Limbažu rajona Izglītības pārvaldes un Limbažu rajona Skolēnu domes rīkotajā pasākumā „Avīžnieku skola - 2009”.

Kā uzzinājām pasākuma gaitā, šāda veida pasākums notiek tikai otro gadu. Šogad piedalījās Umurgas pamatskola, Limbažu 2. vidusskola, Liepupes skola, Limbažu 3. vidusskola un Staiceles vidusskola.

Jau iepriekš, līdz 27. martam, 3 veiksmīgākās skolas avīzītes bija jāiesniedz laikraksta „Auseklis” žurnālistei Lailai Paeglei, kura tās novērtēja kā profesionāla žurnāliste.

Pasākumā tika prezentēta jauniešu mājas lapa www.mes.limbazi.lv , kurā atrodams viss, kas nepieciešams jebkuram mūsdienu jaunietim.

Laila Paegle dalījās pieredzē, stāstot par veiksmīga raksta izveidošanas pamatprincipiem un par novērojumiem mūsu iesūtītajās avīzītēs. Katra skola bija sagatavojusi nelielu prezentāciju par avīzītes tapšanu un iznākšanu. Bija arī diskusijas, kuru laikā mūs sadalīja 5 komandās un bija jāgatavo atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Jutos ļoti pagodināta, ka Laila Paegle manis veidoto vidusskolas avīzīti „TEV” novērtēja ļoti pozitīvi, kā labāko Limbažu rajonā – ...


... piešķirot tai titulu „MAZAIS ZAĻAIS PULICERS- 2009”.

Protams, arī pārējo skolu avīzītes bija interesantas un informācijas bagātas.

Šis pasākums bija interesants ar to, ka mēs savā starpā nesacentāmies, bet gan dalījāmies pieredzē un ieguvām jaunus draugus no citām skolām.

Anda Timermane,
Staiceles vidusskolas 12. kl.,
laikraksta „Auseklis” foto

Pulicers - 1847. gadā dzimis amerikāņu mediju magnāts Džozefs Pulicers. Viņš dibināja savā vārdā nosaukto prēmiju, kuru piešķir par izciliem sasniegumiem žurnālistikā un literatūrā.