Staicele - Reportāžas - Futbols

08.02.2009.

SIA "Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centrs "Staicele"" - nodibināts

Latvijas Futbola federācija (LFF) un Staiceles dome, parakstot līgumu, dibina kopuzņēmumu vienādās daļās SIA "Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centrs "Staicele"". Līgumu svētdien, 8.februārī parakstīja LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis un Staiceles domes priekšsēdētājs Jānis Bakmanis.

Staiceles futbola mācību un treniņu centra attīstības plāns ir izstrādāts. Tas ietver laukumu rekonstrukciju - vienu no patlaban esošajiem trīs dabīgās zāles laukumiem pārtaisīt par sintētiskā seguma laukumu, bet klāt vēl piebūvēt divus dabīgās zāles laukumus. Rezultātā Staiceles bāzē būs pieci starptautiskajiem standartiem atbilstoši laukumi - četri dabīgās zāles, kā arī viens sintētiskā seguma laukums.

LFF mācību un treniņu centrs "Staicele" tiek attīstīts uz pašreizējās Staiceles Vidzemes jaunatnes futbola centra bāzes. Tiks uzbūvēta arī sporta halle ar sintētisko futbola treniņu laukumu 25x50m izmērā, labiekārtota nepabeigta trīsstāvu jeb 12 dzīvokļu māja par viesnīcu, kā arī Stārķu pils pārbūvēta par administratīvo ēku. Tiks paplašināts arī ēdināšanas bloks, lai centrs dotu iespēju trenēties apmēram 200 dažādu sporta disciplīnu sportistiem vienlaicīgi ne tikai vasarā, bet arī ziemā.

Vidzemes jaunatnes futbola centrs tika dibināts 2001.gadā pēc Staiceles domes priekšsēdētāja Jāņa Bakmaņa iniciatīvas. J.Bakmanis kopš 2008.gada ir ievēlēts arī LFF valdē. Staicele atrodas pusotras stundas braucienā jeb 130 km no Rīgas. Jaunizveidotā centra vadībā būs trīs cilvēki no LFF un divi no Staiceles pilsētas domes, kuri tiks apstiprināti pēc LFF valdes sēdes.

Pēc ziņām no www.lff.lv

Preses konferences video:
http://esports.lv/video/09022009_2346_vi4iqo_lff_preses_konference_08_febr