Staicele - Reportāžas - Kas top Staicelē

29.09.2008.

Par objektiem, kuri top Staicelē

Īsumā informē domes izpilddirektors Agris Rubenis: „Tiek realizēts projekts „Lielās ielas posma no Nākotnes ielas līdz kapiem rekonstrukcija” par kopējo summu 73891lats un 71 santīms.Pašreiz minētais ceļa posms ir nošķembots, sagatavots asfalta uzklāšanai. Asfalts būs oktobrī, darbs sāksies, kad atbrīvosies asfalta klāšanas tehnika. Šis projekts tiek realizēts par ieplānotajiem Speciālā budžeta līdzekļiem, tā saucamo ceļu naudu. Darbus veic SIA „Limbažu ceļi”.

Izlietojot valsts mērķdotāciju sakarā ar Reģionālo reformu - 200000 latus top vairāki objekti. Viens no tiem ir Staiceles Jauniešu kluba remonts par summu 5802 lati, kurā ietilpst jumta remonts un daļēja elektroinstalācijas nomaiņa.

Tālāk Antis Bergs kluba kosmētisko remontu iekštelpās turpinās par projektā „Roku rokā, plecu pie pleca, darbosimies šodien – domājot par rītdienu!” iegūtiem līdzekļiem. Šobrīd nepieciešamie materiāli jumtam sagādāti, tas tiek likts un iespējams - šīs nedēļas laikā būs kārtībā. Jumta segumu klāj individuālā darba veicējs Jānis Šternfelds.

Nākošais – jau 2006. gadā arhitekts Imants Timermanis izstrādāja projektu „Staiceles vidusskolas remonts un rekonstrukcija”, kurā daudz kas paredzēts, bet mēs šo projektu īstenojam pakāpeniski, esošo naudas līdzekļu robežās. No divsimts tūkstošiem latu skolas remontam atvēlēti 130 tūkstoši latu.

Par šo naudu tiks uzcelta piebūve, kur pirmajā stāvā būs garderobes bērniem, bet otrajā stāvā – viena klase un ģērbtuve ar sanmezglu skolotājiem. Tāmē iekļauts arī skolas gaiteņu remonts, ko ātrāk nevarējām uzsākt, līdz tika rasts risinājums bērnu garderobei. Tagad skapīši koridoros tiks likvidēti. Celtniecības darbus veic būvfirma SIA „Bazalts”.

Par valsts piešķirtās mērķdotācijas līdzekļiem vēl nomainīti logi Dienas centra ēkā bibliotēkas korpusiem, koridoram no bibliotēkas līdz bērnudārzam un vienam Mūzikas un mākslas skolas korpusam, kurā atrodas vadības kabinets un divas mācību klases. Logu nomaiņu veica firma „Maiga” no Valmieras. Vēl par šiem līdzekļiem tiks iekārtots bērnu rotaļu laukums bērnudārza sētā. Pasūtījums veikts, uzvarētājs noskaidrots – tas būs individuālā darba veicējs Kristaps Kreics. Tuvākajā laikā tiks uzlikti rotaļu laukuma elementi.

Visi minētie projekti tiks pabeigti šajā gadā.”

Sagatavoja Ieva Drone