Staicele - Reportāžas - Teātra vakars Staicelē

28.03.2008.

Teātra vakars Staicelē

Ar teātra anekdotēm un dziesmām no dažādām izrādēm iesākās Teātra dienai veltītais vakars Staicelē. Dažādu paaudžu skatītāji varēja dzīvot līdzi trīs kolektīvu izrādēm.

Staiceles dramatiskais kolektīvs režisores Līgas Gūtmanes vadībā darbojas no pagājušā gada oktobra un šovakar rādīja divus skečus:

V. Klīvers „Mans vīrs”.
Lomās: Ilga Līsmane, Ausma Virse, Gunta Dalka, Dzintra Mihailova un Sarmīte Meņģele.

„Pazīstama seja”
Lomās: Ilga Līsmane, Ausma Virse, Gunta Dalka, Dzintra Mihailova un Arturs Liepiņš.


Paldies un ziedi aktieriem.


Gardo sveicienu kolektīvam saņem Ilga Līsmane.


Gunta Dalka un Arturs Liepiņš saka paldies režisorei Līgai Gūtmanei (attēlā kreisajā pusē). Arī režisore teica paldies gan kultūras nama vadītājai Dainai Mūrniecei par sadarbību, gan pašiem kolektīva dalībniekiem par izturību un pacietību – vajag būt lielai gribai, lai ziemas vakaros tādā vecumā nāktu no mājām uz kultūras namu un mēģinātu, mēģinātu...

Puikules drāmas kolektīvs rādīja:
Leldes Stumbres lugu „Laimīgā Blūmentāle”. Programmā ierakstīts - noslēpumaina, suģestējoša luga par vīrieša vietu sievietes dzīvē.


Lomās: Maija Martinova, Digna Virkstene, Inga Neimane un Aivars Štrauss.


Paldies režisorei Dignai Virkstenei (attēlā labajā pusē) ne tikai par aktierspēli un darbu pie lugas iestudēšanas, bet arī par burvīgo balsi un šī vakara iesākumā dziedātajām dziesmām.

Vilzēnu amatierteātris rādīja
Hermaņa Paukša „Piedod, Bokačo, ja vari!”.

Programmā lasījām: „Visas kaislības ir labas, kad mēs tās valdām. Visas ir sliktas, kad mēs tām pakļaujamies.” /Ž. Ž. Ruso/


Lomās: Rasa Jurševica, Anna Martinsone, Madara Lopenova, Velta Urlovska, Aira Lapkovska, Rudīte Karlsone, Ineta Lopenova, Ņina Safonova un Uģis Dubra.


Paldies režisorei Anitai Vītolai (attēlā labajā pusē).

Paldies arī lieliem un maziem skatītājiem, kuri 4 stundas (ar nelielām tējas pauzēm) nenogurstoši sekoja līdzi notikumiem uz skatuves.

Sagatavoja Ieva Drone