Staicele - Reportāžas - Dāvanas izglītības iestādēm

02.01.2008.

Dāvanas Staiceles izglītības iestādēm

Stāsta domes priekšsēdētājs Jānis Bakmanis: „Patīkami, ka visā pasaulē un arī Latvijā Ziemassvētkos pastāv dāvināšanas prieks. Varbūt reizēm par daudz aizraujamies ar dāvanām, bet vismīļāk un patīkamāk, ja pašvaldībā esošās firmas un uzņēmumi dāvina publiskām iestādēm – skolām, bērnudārziem. Paldies mūsu uzņēmējiem, kuri ilglaicīgi palīdz vidusskolai ar vērtīgām dāvanām.

Šajā gadā Staicelē ienākusi firma „Sport Invest”, kas iegādājusies golfa centru un veco ēdnīcu pilsētas centrā. Tur šogad varam gaidīt pārmaiņas. Šī firma arī piedalās mūsu skolu apdāvināšanā. Viņi sarūpējuši ļoti skaistas dāvanas bērnu dārzam – rotaļu lāčus, mašīnas, saldumus. Mūzikas un mākslas skolai tika uzdāvinātas elektriskās ērģeles un ģitāra.

Sākusi piepildīties kāda sena mana iecere – lai zēni, kuri Staiceles vidusskolā apgūst sporta virzienu, būtu apģērbti uzvalkos, un pie uzvalka būtu emblēma, kas apliecinātu piederību Staiceles futbolam. Par šo ieceri runāju ar firmas „Sport Invest” pārstāvjiem. Tagad vidusskolas 10. un 11. klases zēniem, kuri apgūst sporta virzienu ir uzdāvināti 6 jauni, kvalitatīvi „Boss” firmas uzvalki, arī sporta tērpi, sporta krekliņi. Domāsim, kad svinīgi tos pasniegt.

Paldies firmai „Sport invest”, kas šajā gadā ļoti bagātīgi apdāvinājusi Staiceles mācību iestādes vairākus tūkstošus latu vērtībā, jo viens uzvalks vien maksā 300 EUR.”


Attēlā: Dāvanas bērniem bērnudārzā pasniedza (no labās) - domes priekšsēdētājs Jānis Bakmanis, domes šoferis Atis Eglītis un izpilddirektors Agris Rubenis.


Attēlā: Bērni kopā ar skolotāju Antru Bērziņu un auklīti Inesi Zalcmani priecājas par jaunajām rotaļlietām, pat brokastis piemirsās.

Skolotāja Antra Bērziņa: „Paldies, ka pie mums atnāca Rūķis no domes, bērniem ir liels prieks par dāvaniņām.” Rotaļlietas bērnudārzam dāvinājuši arī bērnu vecāki un staicelieši. Paldies visiem, kuri ar savu atbalstu palīdz veidot bērnu dzīvi interesantu.

Sagatavoja Ieva Drone