Staicele - Reportāžas - Sacensības "Līvānciemā"

25.08.2007.

Jautrā diena Līvānciema rotaļu laukumā

Sestdien, 25. augustā Līvānciema volejbola laukumā notika sporta spēles un dažādas atrakcijas bērniem. Protams, kas būtu svētki bez balvām? Un kādas būtu balvas bez sponsoriem? Nekādas. Tāpēc es vēlētos izteikt vislielāko paldies mūsu jaukajiem sponsoriem: „Marko K”, Elitai Ozolai, Staiceles pilsētas bibliotēkai, Lailai un Indulim Līsmaņiem, Inesei un Valdim Timermaņiem, Ievai Rozenbergai un Intaram, Antrai un Ardim Grāvīšiem, Inai un Mārim Prokopovičiem.
Paldies arī visiem, kas 24.augusta vakarā ieradās uz laukuma sakopšanas talku - gan bērniem, gan vecākiem, gan bērnu vecmāmiņām.


Pasākums sākās vienpadsmitos. Bija paredzētas arī volejbola sacensības, taču interesi izrādīja tikai divas komandas, tādēļ turnīrs tika atcelts. Paldies spēlētgribētājiem, kas izrādīja interesi.

Domāju, Līvanciema un centra bērniem bija liels prieks pierādīt sevi dažās atrakcijās:


mantu meklēšanā,


peldēšanā,

šautriņu mešanā, virves kāpšanā, tāllēkšanā,


kā arī citās sacensībās.


Sveicam vairāku sacensību uzvarētājus: Kristeru Talci, Anniju un Ronaldu Līsmaņus, Jāni un Sandi Grāvīšus, Līgu Andersoni, Saniju Ozolu, Emīlu Konrādu, Elvi Timermani, Valdi Celmu.

Bija arī ģimenes stafete, kurā piedalījās trīs ģimenes: Līsmaņu, Timermaņu un Grāvīšu. Veiklāki šoreiz izrādījās Līsmaņi. Pasākuma nobeigumā bija ''Sievu nešana kalnā'', kurā atkal spēcīgāks izrādījās Līsmaņu pāris. Tur tiešām bija ko redzēt.

Sirsnīgs paldies Ingai un Daināram par neatlaidību un izturību organizējot šos svētkus! Paldies visiem, kas piedalījās! Novēlu arī viņiem veiksmi turpmāk. Priecāsimies nākamgad atkal redzēt visus tikpat aktīvus un apņēmības pilnus.

Pasākuma veidotāju palīdze Anda Timermane, autores foto