Staicele - Reportāžas - Ādas bumba

19.06.2007.

VJFC „Staicele” jauno futbolistu starti Vidzemes reģiona sacensībās „Ādas bumba”

19. jūnijā bija otrā kārta 1993./94. g. vecuma grupai Vidzemes reģiona turnīram „Ādas bumba”, kas arī bija fināla kārta, kur 1. vietas ieguvēji aiziet tālāk uz republikas sacensībām. Bija paredzēts, ka ieradīsies 6 komandas – Aizkraukle, Priekuļi, Ogre, Staicele, Super-nova un Smiltene, bet atbrauca tikai Ogre un Smiltene. Smiltenei pirmajā kārtā bijām zaudējuši 0:2, arī Ogre viņiem bija zaudējuši. Tā kā šodien smiltenieši bez pretiniekiem jau bija 1. vietā. Staiceliešiem ar Ogri bija cīņa par 2.-3. vietu šī vecuma apakšgrupā. Spēle beidzās 3:1, vinnējām Ogri un izcīnījām 2. vietu 1993./1994. gada dzimušo zēnu vecuma grupā. Ogrēnieši palika trešie.


Spēlē Staiceles komanda (gaišās formas) pret Smiltenes komandu. Tiesnesis Imants Dalka.


Ar bumbu Rinalds Apiņš.


…


Valts Jaunzems (5. numurs) – visjaunākais spēlētājs komandā un Arturs Eglītis (9. numurs).


Miks Meikulis saņem komandas kausu par iegūto 2. vietu. Balvu pasniedz Vidzemes reģiona futbola federācijas izpilddirektors Zigfrīds Driķis.


Vidzemes reģiona sacensību „Ādas bumba” uzvarētāji 1993./94.g. vecuma grupā – Smiltenes komanda kopā ar treneri Andi Rozīti.


Vidzemes reģiona sacensību „Ādas bumba” 2. vietas ieguvēji 1993./94.g. vecuma grupā – Staiceles komanda. 1. rindā no kreisās: Krišs Tauriņš, Valts Jaunzems, Elvis Arnavs, Miks Meikulis. 2. rindā no kreisās: treneris Imants Dalka, Rolands Jaunzems, Mārtiņš Sāns, Rinalds Apiņš, Sandijs Renckulbergs, Arturs Eglītis, Mairis Plūme.


Vidzemes reģiona sacensību „Ādas bumba” uzvarētāji 1991./92.g. vecuma grupā – Staiceles komanda. Republikas fināls, kurā satiksies visu 5 Latvijas reģionu uzvarētājkomandas, notiks augusta beigās. Attēlā: 1. rindā no kreisās: Ingus Talcis, Ritvars Āboliņš, Mārtiņš Taulavičus; 2. rindā no kreisās: treneris Imants Dalka, Alvis Vītols, Audris Bērziņš, Edgars Tenisons, Verners Apiņš, Toms Smiļģis, Arturs Petrivs.

19. jūnijā Staicelē notika Jaunatnes līgas spēle starp Staiceles un Ogres komandām 1991. gadam. Spēles rezultāts 0:2.


Sasveicināšanās pirms spēles (staiceliešiem gaišās formas).


Spēles moments, par bumbu cīnās Verners Apiņš (11. numurs), palīgos dodas Mārcis Vītols.


Centrā Arturs Petrivs.

20. jūnijā Staicelē notika Vidzemes reģiona finālsacensības „Ādas bumbā” 1989./90.g. vecuma grupā. No sešām komandām ieradās 5 - Ogre, Rūjiena, Aloja, Salacgrīva un Staicele. No Rīgas neieradās Super-Nova, kā sestā komanda, kaut gan viņiem jau bija 2 uzvaras iepriekšējā kārtā. Līdz ar to Staiceles un Ogres komandām izpalika spēles ar viņiem un katrai vajadzēja nospēlēt tikai divas triju vietā. Pirmā spēle starp Ogri un Rūjienu izvērtās uz vieniem vārtiem, ko pierādīja rezultāts 8:0. Staiceles komanda tajā pašā laikā spēlēja ar Salacgrīvu. Lai izcīnītu 2. vietu, bija nepieciešama tikai uzvara. Uzdevumu staicelieši veica un Salacgrīva tika uzvarēta ar 3:1. Nākošā spēle ar Ogri izrādījās finālspēle, jo viņiem un mums nebija zaudētu punktu. Spēle izrādījās ļoti interesanta. Sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, vārtus guva Kristaps Taulavičus, Ogres komanda nonāca iedzinēju lomā. Pēc neilga laika arī Ogre guva vārtus. Pirmais puslaiks beidzās neizšķirti 1:1. Otrajā puslaikā Ogre guva 2 bezatbildes vārtus un nodrošināja sev pirmo vietu turnīrā. Līdz ar to mājinieki izcīnīja 2. vietu un trešajā vietā palika Alojas komanda.

Informācija – Imants Dalka, VJFC „Staicele” treneris,
Ievas Drones foto