Staiceles bibliotēka - Swedbank

Papildus naudas līdzekļi „Swedbank”- neprasiet naudu draugiem - banka var palīdzēt!


Swedbank darbinieks katru ceturtdienu 11-13 Staiceles bibliotēkā

Jūsu ieceres piedāvā īstenot Swedbank!

Banka rūpīgi izvērtēs Jūsu finansiālās iespējas, lai saņemtais aizdevums jums nekļūtu par nepārvaramu slogu, bet gan palīdzētu dzīvot labāk.

Jaunums! Brīvā maksājuma karte ar kredītlimitu līdz 3 algām.

Katru mēnesi jāmaksā tikai procenti par iztērēto summu, savukārt, pamatsummu var atmaksāt, kad vēlaties un kad to iespējams izdarīt. Minimālais limits, ko banka var piešķirt ir 200 LVL. Svarīgs jaunums ceļot gribētājiem - norēķināšanās ar šo karti ārzemēs ir bez komisijas maksas.

Paņem EGO un iepērcies ar vērienu!

EGO karte ir aizdevums privātpersonām divu līdz trīs mēnešalgu apmērā. Tā ir kredītkarte, kuras aizdevuma apjoms ir sākot no Ls 125 līdz Ls 1500. Ikmēneša maksājuma apjomu Jūs varat izvēlēties pats! EGO kartes izmantotais aizdevums katru mēnesi tiek atjaunots Jūsu veiktā fiksētā ikmēneša maksājuma apmērā (mīnus kredītprocenti). Jūs varat atjaunot daļu no izmantotā aizdevuma un atkal veikt jauna pirkuma vai pakalpojuma apmaksu.

EGO ir vienkārši un ātri noformējams aizdevums, kas ļaus norēķināties par jebkurām precēm un pakalpojumiem visā pasaulē, kā arī izņemt skaidru naudu bankas automātos. Uzrādot EGO karti vai maksājot ar to, saņemsiet atlaides vairāk nekā 750 tirdzniecības un atpūtas vietās visā Latvijā.

Kredītlīnija - iespēja palielināt savu algu!

Kredītlīnija ir īstermiņa aizdevums privātpersonām, kas kalpos jums kā nodrošinājums, kad nepieciešama papildu naudas summa ikdienas pirkumiem. Šis aizdevums palīdzēs jums sabalansēt regulāros maksājumus ar neparedzētiem izdevumiem. Lai saņemtu kredītlīniju jūsu ienākumiem pēdējos 3 mēnešus jābūt ieskaitītiem uz jūsu Privāto/Algas kontu Swedbankā.

Kredīts līdz 3 algu apmēram (papildu naudas līdzekļi no 80 līdz 3000 Ls) bez ķīlas. Kredītlīnija vēl papildus sniedz šādas iespējas:

· VISA Classic karte bez izsniegšanas maksas pirmajā gadā
· Izņem naudu bankomātos Latvijā un pasaulē
· Veic pārskaitījumus no konta
· maksā tikai procentus
· atmaksā kad vēlies- nav termiņa kredīta dzēšanai
· nav vajadzīga izziņa vai citu banku kontu izraksti
· finansiālas drošības sajūta, ko sniedz brīva pieeja naudas līdzekļiem

Katru mēnesi jums ir jānodrošina tikai procenti par izmantoto kredītlīnijas daļu. Kredītlīnijas izmantoto summu  varat atgriezt, kad Jums ērtāk.

Patēriņa kredīts.

Patēriņa kredīts ir aizdevums, kas paredzēts gadījumiem, kad nepieciešama nauda kāda konkrēta mērķa vai pirkuma īstenošanai: atpūtas braucienam, mājas tehnikas pirkumam, medicīnas pakalpojumiem, mācību kursu apmaksai, izlietojot visu piešķirto summu uzreiz vai salīdzinoši īsā laika periodā.

Patēriņa kredītu var saņemt līdz 8 algu apmēram (no 300 līdz 7000 latu). Piešķirto summu ieskaita algas vai privātā kontā un atmaksa notiek saskaņā ar grafiku – no 3 līdz 36 mēnešiem.

Jebkurus jautājumus, kas saistīti ar aizdevumiem vai citiem bankas pakalpojumiem (kartēm, hipotekārajiem kredītiem, uzkrājumiem, rēķinu apmaksu bez komisijas maksām u.c.) jautājiet Hansabankas darbiniekam, kurš Jūs gaida katru ceturtdienu no 11.00 līdz 13.00 Staiceles bibliotēkā.

Uz tikšanos!